Aha, cize dalsie clanky maju byt o tom, co dezolatom pasuje? :D
Aha, cize dalsie clanky maju byt o tom, co dezolatom pasuje? :D
VEd omn dezolat veri tomu, ze Putinko posiela na Ukrajinu ropu a plyn, no a Ti Ukrajinci mu za den ropu a plyn zaplatia. Potom si podaju ruky a tak po sebe strielaju. :D
CO cakas od takych dezolatov, ktori dokaze fabulovat, ze bojujuce strany sa medzitym altruisticky ekonomicky podporuju? :D TO je to iste, ako ked prisli na to, ze americke firmy vyrabaju Ruske jadrove palivo. :D
Dufam, ze dozolat Tvojho razenia ma teraz na mysli aj Iran, Indiu, alebo CInu. :D
Cize mam citat nieco ine ako mainstream, teda Tvoje fantamagorie a vymysly? :D NAco by bola Ukrajincom ropa a plyn z Ruska? Ako by za nu potom platili? :D V rubloch? :D
Si zabavny, ked ma oznacujes za hlupaka a pritom tu prezentujes vymysel, ze Putin posiela Ukrajincom ropu a pyln. :D A oni mu za to este aj zaplatia. :D
TAkze znova dakujem. Ak ma takyto dezolatik ako Ty nazyva hlupakom, je to velka poklona. :D
Na to, aby si mohol mat problemy s moralkou, by si najprv musel chapat suvislosti. :D
Ak niekto ako si Ty, obranuje vojensku agresiu a vrazdenie ludi, tak asi nechapes co to pojem MORALKA znamena. :D
:D Ja som Ti pisal, ze tuto urazku nepochopis. :D Clovek sa Ta snazi urazit bez invektiv a vulgarizmov, no a Ty tu urazku potom nie si schopny ani len pochopit. :D Proste teba da neda inteligentne urazit :D
Preto sa uz ani necudujem, ze Ti pripafa logicka fantasmagoria o tom, ze Putinko posiela plyn Ukrajincom. :D Pre Teba je zem aj plocha. :D
Samozrejme. :D Oni ju uz prehravaju 600 dni. :D Ukrajinci si musia nieco uvedomit, ale neschopnost uvedomenia si u Putinkovych neonacistov Ti je akasi ukradnuta. :D
To, ze Putinkovi neonacisti nevedia trafit do Kyjeva, ale len do civilistov tiez. :D
Jasne, no a tupec Putin im ten plyn aj tak stale posiela. :D TAky je to altruista. :D Svist ju potom dalej balil do folie. :D
https://www.youtube.com/watch?v=BzAmSnMxRLM
ASi ako v tejto reklame. :D
Kedy to vsak dojde zadubenemu Putinkovi?! :D
Ked ju sused pali na svojom pozemku, tak Ty by si to mal mat u prdele. :D Alebo sa budes pchat aj susedovi do postele, no a urcovat mu ako sa ma spravne venovat manzelke? :D NEvies sa postarat o svoju, ale staras sa o susedovie? Nebud ako Putin. :D
Ako moze niekto hovorit na textovom diskusnom fore? :D ZEby tak, ako moze jeden nepriatel posielat druhemu plyn a ten druhy za to prvemu este aj bude platit? :D
TO je fakt, Putinov neonacisticky rezim na Ukrajine rychlo upada. :D
Uz sa aj rozculujem? :D TO mi napises prave Ty? :D Ja som si nevismol, aby som Vas tu castoval nadavkami, pricom Vy ste ma nimi casto oznacovali. :D Ale ja som nakoniec rozculeny? :D Nie VY dezolatikovia, ktori mne nadavate? :D TO je asi prejav distingovanosti, niekomu nadavat?! :D
DAkujem, od niekoho ako si Ty je to obrovska poklona. :D HOci predpokladam, ze tuto odpoved asi nebudes schopny pochopit. :D
Raz ste pisali, ze tu vojnu zacalo USA, teraz uz priznzvas, ze to zacal Putinko? :D
Preco by som mal chapat prejavy ludskej hluposti, ktorymi sa tu prezentujete? :D Ved ja to ani nechcem.
Samozrejme. :D Aj biolabaky tam boli. Len su ako COLOMBOVA ZENA. :D NIkto ich nikdy nevidel. :D
JE zaujimave, ze Putinkovi agenti vedia vyhodit sklad municie na uzemi EU, ale chudaci nevedia urobit jednu jedinu fotografiu Biolabaku na Ukrajine. :D
TOlko paradoxov ako vo Vasich halucinaciach som este nikdy nevidel. :D
No to fakt prehnal. :D Je vrchol enzodpovednosti napisat, ze si Vy dezolati nieco myslite. :D S tym sa da suhlasit. :D Mysliaci dezolat je totiz riadny paradox. :D
????????????? AKy plyn pouziva krajina ktora je vo vojne? :D No taky AZOVSTAL urcite berie vela plynu. :D
Ty si si nevsimol, ze obrovske mnozstvo Ukrajincov emigrovalo prec? :D Ostali tam len chudobni ludia, no a Ti zvacsa nemaju na plyn, lebo kuria drevom. :D
TO, ze Ukrajinci palia Rusky plyn a Putinkovi este za to aj platia je fakt vrchol dementizmu. :D A ja nemusim nic dokazovat. Smejem sa na tom, ze tento paradox ktory prezentujete nie ste sami schopni pochopit. :D
Urcite Putinko posiela plyn Ukrajincom a urcite mu oni za ten plyn platia, napriek tomu ze medzi sebou vedu vojnu. :D Lebo tak sa rozhodli dezolati. :D
Dakujem, ak ma dezolatik oznacuje za hlupaka, je to poklona. :D
Moralizovali ste VY. :D TO je ten problem, ze kym si kritizoval rusenie zbrojarskej vyroby Havlom, dnes uz zrazu zacatie tej zbrojarskej vyroby ifdes kritizovat. :D
Mne je jasne, ze Vy dezolati pamatu neoplyvate. :D
Ano za socializmu to tu bolo strasne. My sme totiz museli pracovat a Vy komunisti ste sa len prizivovali. Preto sa Ti za tym cnie. :D
Mysliaci komunista je oxymoron. :D TAk ako pracujuci komunista. :D
Odporúčame