TO je fakt, Putinov neonacisticky rezim na Ukrajine rychlo upada. :D
TO je fakt, Putinov neonacisticky rezim na Ukrajine rychlo upada. :D
Uz sa aj rozculujem? :D TO mi napises prave Ty? :D Ja som si nevismol, aby som Vas tu castoval nadavkami, pricom Vy ste ma nimi casto oznacovali. :D Ale ja som nakoniec rozculeny? :D Nie VY dezolatikovia, ktori mne nadavate? :D TO je asi prejav distingovanosti, niekomu nadavat?! :D
DAkujem, od niekoho ako si Ty je to obrovska poklona. :D HOci predpokladam, ze tuto odpoved asi nebudes schopny pochopit. :D
Raz ste pisali, ze tu vojnu zacalo USA, teraz uz priznzvas, ze to zacal Putinko? :D
Preco by som mal chapat prejavy ludskej hluposti, ktorymi sa tu prezentujete? :D Ved ja to ani nechcem.
Samozrejme. :D Aj biolabaky tam boli. Len su ako COLOMBOVA ZENA. :D NIkto ich nikdy nevidel. :D
JE zaujimave, ze Putinkovi agenti vedia vyhodit sklad municie na uzemi EU, ale chudaci nevedia urobit jednu jedinu fotografiu Biolabaku na Ukrajine. :D
TOlko paradoxov ako vo Vasich halucinaciach som este nikdy nevidel. :D
No to fakt prehnal. :D Je vrchol enzodpovednosti napisat, ze si Vy dezolati nieco myslite. :D S tym sa da suhlasit. :D Mysliaci dezolat je totiz riadny paradox. :D
????????????? AKy plyn pouziva krajina ktora je vo vojne? :D No taky AZOVSTAL urcite berie vela plynu. :D
Ty si si nevsimol, ze obrovske mnozstvo Ukrajincov emigrovalo prec? :D Ostali tam len chudobni ludia, no a Ti zvacsa nemaju na plyn, lebo kuria drevom. :D
TO, ze Ukrajinci palia Rusky plyn a Putinkovi este za to aj platia je fakt vrchol dementizmu. :D A ja nemusim nic dokazovat. Smejem sa na tom, ze tento paradox ktory prezentujete nie ste sami schopni pochopit. :D
Urcite Putinko posiela plyn Ukrajincom a urcite mu oni za ten plyn platia, napriek tomu ze medzi sebou vedu vojnu. :D Lebo tak sa rozhodli dezolati. :D
Dakujem, ak ma dezolatik oznacuje za hlupaka, je to poklona. :D
Moralizovali ste VY. :D TO je ten problem, ze kym si kritizoval rusenie zbrojarskej vyroby Havlom, dnes uz zrazu zacatie tej zbrojarskej vyroby ifdes kritizovat. :D
Mne je jasne, ze Vy dezolati pamatu neoplyvate. :D
Ano za socializmu to tu bolo strasne. My sme totiz museli pracovat a Vy komunisti ste sa len prizivovali. Preto sa Ti za tym cnie. :D
Mysliaci komunista je oxymoron. :D TAk ako pracujuci komunista. :D
Samoxrejme. :D Asi preto tu agresiu zacal plesaty americky agent Putinko. :D
Prave som sa od dezolata MOJMIR2222 dozvedel fakty a argumenty ktore nedokazem pochopit. :D Napriklad to, ze Putinko okrem rakeit a tankov, posiela na Ukrajinu plyn a ropu. :D Samozrejme bojujuci Ukrajinci mu za ten plyn a ropu s radostou platia, aby mohli dalej proti nemu bojovat. :D
Mam pocit, ze u MOJMIRA dosiahol jeho dezolatizmus uz asi vrchol. :D
Takze znova dakujem. :D Dakujem, ked ma dezolat tvojhgo typu oznacuje za tupeho. Je to pre mna poklona. :D Lebo iba dezolat moze tvrdit, ze jedna strana vojenskeho konfliktu posiela ropu a plyn tej druhej a ta druha ejj za to este aj plati. :D
Nechapem vyufabulovane vymysly a ddristy. :D Ani ich chapat nechcem. Je to presne tak vymysel, ze vraj Americania kupuju jadrove palivo od Rusov. :D Lebo podla Vas dezolatov ma Putinko asi patent na ropu a plyn. NIkto inyh ho uz na svete nema. :D A tuto sprostost co tu pises, mam nejako chapat? :D
ANo, moja uboha mozgova kapacita nestaci na taketo logicke paradoxy, ktore si tu zo seba dokazla vylucit a vykadit. :D
JASNEEEEEEEEEEEE. Ukrajina berie Rusky plyn. :D RUsi pustaju plyn Ukrajincom a potom aj rakety. :D
CHlapce, Ty si nielen vygumovany, ale este aj asi na drogach. :D Ak Rusi vyhlasili vojnu Ukrajincom, tak im asi tazko budu posielat plyn .:D A ASi tazko budu Ukrajinci za ten plyn platit niekomu, kto ich bombarduje. :D
Ale to VAm dezolatom nevadi. :D VY ste sa rozhodoli, ze Putin posiela na Ukrajinu nielen rakety a tanky, ale este aj plyn. :D A aj ropu urcite. :D
ANo, nechapem a nechcem chapat prejavy hluposti a fantazie, ktore si tu teraz preukazal. :D
Presne tak. :D Lebo to nepasuje Vam milovnikom dezolatizmu do propagandy. :D
Ten, kto napadol cudziu krajinu. :D Problem je vsak v tom, ze ste si komunisti este neprekreslili mapy od roku 1991. :D
S chapani toho on problem nema. :D Jemu vadi, ze tie zbrane su potom pouzivane proti Putinovym zamerom. A to je pre neho problem. Ludia ako Mojmir222 totiz velmi tuzia po obnove sovietskeho zvazu. :D Maju totiz pocit, ze vtedy to tu vsetko prosperovalo. :D Aj ked to vyzera celkom inak.
Zabavne, ked o militaristickom clanku pisu dezolati, ktori propaguju Putinovu frasku a ubohost. :D
Neskutocne dobra zabava je, ked dezolat ide moralizovat. :D
Vie, ale len do tri. :D Inak by koaliciu nezlozili. :D
Ale nehovoriac nic o tom, ze by bolo nemoralne pomahat tomu, koho napadol paraziticky plesaty komunista, ktory defrauduje vlastny narod. :D
Zabavne, ked ste ju doteraz propagovali Vy. :D Ako nieco, co Havel znicil. :D To Vam komunistom zrazu vadi, ze niekto pouziva Vase halucinacie, ktore uz teraz zrazu do Vasej propagandy nepasuju? :D
Odporúčame