A ta reakcia idiota je hned pod jeho reakciou o 13:50.
A ta reakcia idiota je hned pod jeho reakciou o 13:50.
Bude 15ty dochodok, 15ta socialka, no a pre pracujucich 30 percentna dan z prijmu. :D
Kuria drevom. :D Alebo to u Vas dezolatov netusite, co je v Rusku najbeznejsim palivom? :D
Ani keby padla na hlavu, tak sa nic nestane. :D Tam kde nic nie je, nie je co by sa mohol pokazit. :D
TO som si vismol. :D Ludia ako si Ty, maju myslenie celkom u prdele. :D Ja volby nespochybnujem, v demokracii je bezne, ze nepracujuci paraziti prevolia pracujucich a tych, co platia dane. :D
Asi tak. :D Ja som sa minule dozvedel, ze keby nas v roku 1968 nenapadli vojska komunistov, tak by nas vraj obsadilo NATO. :D Asi preto do ameriky utiekol ten, co celu invaziu planoval. :D
Samozrejme, Vas dezolatizmus je moj problem, lebo mna by to mali trapit. :D
Vies mily moj zlaty, doteraz ked Ti niekto vyhodil na oci sprostost, ktoru si napisal, tak si tvrdil ze je to nazor na ktoreho prezentaciu mas slobodu. :D A zrazu je to metafora, ked ukazem co za sprostosti uz pisete? :D
Pekny den a odporucam TI viac chodit do prirody a menej na facebook. :D
Dezolati sa vyjadrujete kde k comu to je fakt. :D A je to jedna hlaucinacia lepsia ako ta druha. :D Dnes som sa dozvedel, ze Putinko posiela Ukrajincom ropu a plyn. :D A vsetok uran je z Ruska. :D Lebo tak na Google pisali. :D
Je zabavne, ked niekto nadava do uzitocnych idiotov niekomu, ktor realne zhodnoti rusky Putinov rezim za fasisticky. :D
Evidentne netusis, co pojem FASISTA znamena. :D Fasista je clovek, ktory ma pocit, ze je utlacany prave pre svoju narodnost. :D
NEPRIPOMINA TI TO NAHODOU PUTINA? :D Alebo TI to len nepasuje?
Tak to si sa malo snazil. :D Dolu som bol uz aj hlupakom, dementom, idiotom a vsetkym moznym. :D
Ak ja s niekym nesuhlasim, tak mu napisem preco a zvacsa mu nastavim zrkadlo, teda polozim otazku pri ktorej musi zacat mysliet. :D Ten co ma kus sebareflexie to pochopi. Dezolati FIcovho typu zacnu s nadavkami. :D
Preto bud rad, ze Vam nazyvame len dezolatmi. :D Nenazyvame Vas tak, ako nazyvate Vy nas a to vulgarnymi invektivami a impertinentnymi narazkami. :D
Lebo oportunizmus dezolatov ako je malinova nepozna hranice. :D
Jeden sa veci maju tak, inokedy opacne. Zalezi od toho, co dezolati akurat propaguju a koho obranuju. :D Bez pokrytectva a oportunizmu by asi tazko mohli propagovat Putina. :D
Ktoremu nicku? :D A Ty mas trollik pocit, ze ja sledujem ostatnych? Ved sa zabavam na VAs a na Vasich mudrostiach z dezolatizmu. :D
Mozno to bude nepochopitelne pre Teba, co teraz napisem! :D Ale to koho si volis je Tvoja vec. Mame demokraciu a pre mna za mna si vol Fica kolko chces. :D Len je prejavom demencie, dezolatizmu a hluposti, ked toho Fica predomnou obhajujes a propagujes. :D
Preto sa zabavam. :D Ja sviniam perli nehadzem, ja sa na VAS zabavam. :D
To pisete prave Vy? :D Nepracujuci odporovatelia Fica a poberaci socialnych balickov?
SAmozrejme. :D Ale co je najvacsi rozdiel medzi nami a Tebou je to, ze chodime do prace a dane platime. :D Nie sa na nich prizivujeme. :D
TAk aj ja Ti priniesiem staru 25 rocnu OCTAVIU a Ty mi ju preplatis ako novu! :D Kde sa stretneme?
Nie je zabavne, ze Vy dezolati volate po obekjtivnosti? :D Ze Vy podporovatelia vojny volate po mieri? .D Ze Vy komunisti a neonacisti nadavate inym do fasistov? A ze prave Vy komunisti a neonacisti sa odvolavate na slobodu slova? A ked Vam pri tej slobode slova niekto napise pravdu, oponuje, alebo VAs kritizuje, tak to uz menite na svoj nazor?
KDE JE TVOJA OBJEKTIVITA?
Takze sa predsalen este dnes nasli dezolati, ktori mojmira222 prekonali. :D Jeden dezolatik prisiel s tym, ze dokaze hovorit na textovom diskusom fore. :D To je nieco, ako pocut farby, alebo vidiet zvuk. :D
NO a ten druhy mi dokazoval dezolatskou strankou to, ze Ukrajina musi ropu a rusky plyn odoberat, kedze funguje tranzit do EU. :D Medzi odoberanim a tranzitom totiz dezolati velky rozdiel nerobia. :D A samozrejme to zaklincoval dezolatskou strankou prevadzkovaou jednym halucinatorom, ktora tvrdi ze vlasne vsetok Uran na svete je z Ruska. :D
Chudak Marie Currie, keby ona vedela ze neberie rusu z Jachymova, ale vyrabaj jej ju Putinko?! :D
A este som sa pobavil na tomto panovi. :D
Ing. Radovan Kukutsch, Ph.D.
Vas dezolatov je viac, to som si vsimol. :D Len pracovat ste v zivote nepracovali. :D
Fico kupil za nase dane a miliardy americku vojensku techniku. .D Iba Ty si prisiel s tym, ze je nesvojpravny a musel. :D
POsielaju v Tvojej dimenzii. :D DOle si mi dal link, ktory nedokazuje nic, zeby Ukrajinci brali Rusly Putinov plyn. :D Pise sa tam o TRANZITE, ale to trollovi ako si Ty evidentne nevadi. :D
Mali by mi dat manual? :D Tak ako ho davaju Tebe? :D
Odporúčame