Ja by som zase odporucil, aby paraziti ako Simovicova zacali pracovat a nie prizivovat sa. A moje dane este vyvazali do rakuska. :D
Je to hanba, ze sme si zvolili takuto ubohu pasomnicu.
Ja by som zase odporucil, aby paraziti ako Simovicova zacali pracovat a nie prizivovat sa. A moje dane este vyvazali do rakuska. :D
Je to hanba, ze sme si zvolili takuto ubohu pasomnicu.
Je zabavne, ked prave Ty komentujes pravanie sa na diskusiach. :D Ty, ktory si chcel svietit v triedach UV svetlom na deti, alebo si chcel triedy dezinfikovat infraziarenim. :D
Ty odbornik a znalec, ktory prisiel s tym, ze na Ukrajine su BILABAKY. :D To je asi nieco bisexualne?
Cely problem je v tom, ze ludia ako si Ty, internetovi inteligenti, ktorym vdaka googlu stuplo ego viac, ako IQ, idete nam ostatnym hovorit, co je normalne a co nie. :D
Jasne, stary zly dedo Soros ma zaujem na tom, aby nam nevladol najsamelpsi ujo Fico hranaty, ktory vlastne zachranuje svet, inak by uz od roku 2014 nebol v politike. :D
Mily moj stanke21. Toto co opisujes tu funguje 30 rokov. Neschopnost statnych uradnikov. Kazda vlada ktoru sme tu mali bola vladou diletantov.
Stretavam sa s projektami, kde si statni uradnici davaju nacas. Projekt caka aj niekolko rokov. A ked to konecne statni uradnici odklepnu, tak to musi byt urobene do dvoch tyzdnov, lebo uz vcera bolo neskoro.
Projektanti su samostatna kapitola. Poniektori su skor kreslici, ako projektanti. O tom, co projektuju casto nemaju ani sajnu. Jedna vec je totiz realita, no a druha vec je nieco nakreslit a natahat ciarky v CAD programe. :D
Preto ak pises o blbosti a neschopnosti, tak ta je tu 30 rokov. Pred 10 rokmi ma z okresneho uradu poslali na krajsky kvoli povoleniu. Ked som prisiel na kraj, tak ma poslali na ten isty okres kde som bol. A ked som tam prisiel, tak uradnik na mna vyskocil, preco ma za nim zase poslali, ked to patri na kraj. Tomuto Ty vravis odbornost Smerackych nominantov? :D
Pelergrinimu je to jedno. Bude kandidovat za prezidenta. A kebyze sa mu to zadari, tak je s Hlasom amen. :D
https://www.vlada.gov.sk/robert-fico-vo-wash…
Nie je zaujimave, ze Vyu propagandisti Fica akosi toto opominate? :D Nakupy americkej vojenskej techniky? :D
A Fica preco este spravodlivost nedobehla? :D
Znova nas zadlzia. :D Ved to im ide skvele.
Cize Hamrana by mali tiez dat Smeraci dole? Ako Lucanskeho, aby sa z neho nestal kajucnik? :D
Fico neskoncil v base len vdaka korupcii, KABAT opacne sa totiz prejavila. :D
Jasne, mafia bude vysetrovat samu seba. :D
Mafia uz avizuje, co bude nasledovat. :D Co sme si zvolili to si vyzerieme. Bodor s Hascakom sa uz tesia. :D
Cistit treba. Od Smerakov. :D
No nic chlapci, idem spat. :D NIekto na Vas smeracikov na socialkach predsa musi rano pracovat. :D DObre som sa pobavil, tesilo ma. :D
Kludne si tu hrkutajte a pochlebujte si svojim Smerackym halucinaciam. :D Uz Vam tu ubohu propagandu nebudem rusit. :D
A Ty preco nejdes do zaslubenej zeme Putinovej? :D Nemal by si tam na kom parazitovat? Len by si medzi nich zapadok?! :D
DAkujem, od Teba je to obrovska poklona. :D Odovzdam jej to. :D
SAzmorejme, preto mi tak nadavas. :D Keby som nebol vedla, asi by si ma chvalil. :D
Chlapce, Ty uz ludske zivoty likvidujes, ako spravna pasomnica. :D Skor by bolo vhodne, keby si chcel zacat pracovat, ale na to mas asi alergiu. :D
???? TO iste, co ukraodl Dzurinda s Miklosom. :D Mas to vo videu, ktore si odignoroval. :D A teraz sa ma pytas?! :D
Ale ja som si davno zvykol. :D Ved Vas zivim uz desiatky rokov. :D Som demokrat, tak nerobim si z toho nic, aj ked nepracujucia a parazitujuca cast obuvatelstvo zvoli svoju paraziticku vladu. :D
Ja narozdiel od VAs, nie som zavisly na tych, ktori vladnu. :D
Uz Ficovi gratuloval? :D
Odporúčame