Samoxrejme. :D Asi preto tu agresiu zacal plesaty americky agent Putinko. :D
Samoxrejme. :D Asi preto tu agresiu zacal plesaty americky agent Putinko. :D
Prave som sa od dezolata MOJMIR2222 dozvedel fakty a argumenty ktore nedokazem pochopit. :D Napriklad to, ze Putinko okrem rakeit a tankov, posiela na Ukrajinu plyn a ropu. :D Samozrejme bojujuci Ukrajinci mu za ten plyn a ropu s radostou platia, aby mohli dalej proti nemu bojovat. :D
Mam pocit, ze u MOJMIRA dosiahol jeho dezolatizmus uz asi vrchol. :D
Takze znova dakujem. :D Dakujem, ked ma dezolat tvojhgo typu oznacuje za tupeho. Je to pre mna poklona. :D Lebo iba dezolat moze tvrdit, ze jedna strana vojenskeho konfliktu posiela ropu a plyn tej druhej a ta druha ejj za to este aj plati. :D
Nechapem vyufabulovane vymysly a ddristy. :D Ani ich chapat nechcem. Je to presne tak vymysel, ze vraj Americania kupuju jadrove palivo od Rusov. :D Lebo podla Vas dezolatov ma Putinko asi patent na ropu a plyn. NIkto inyh ho uz na svete nema. :D A tuto sprostost co tu pises, mam nejako chapat? :D
ANo, moja uboha mozgova kapacita nestaci na taketo logicke paradoxy, ktore si tu zo seba dokazla vylucit a vykadit. :D
JASNEEEEEEEEEEEE. Ukrajina berie Rusky plyn. :D RUsi pustaju plyn Ukrajincom a potom aj rakety. :D
CHlapce, Ty si nielen vygumovany, ale este aj asi na drogach. :D Ak Rusi vyhlasili vojnu Ukrajincom, tak im asi tazko budu posielat plyn .:D A ASi tazko budu Ukrajinci za ten plyn platit niekomu, kto ich bombarduje. :D
Ale to VAm dezolatom nevadi. :D VY ste sa rozhodoli, ze Putin posiela na Ukrajinu nielen rakety a tanky, ale este aj plyn. :D A aj ropu urcite. :D
ANo, nechapem a nechcem chapat prejavy hluposti a fantazie, ktore si tu teraz preukazal. :D
Presne tak. :D Lebo to nepasuje Vam milovnikom dezolatizmu do propagandy. :D
Ten, kto napadol cudziu krajinu. :D Problem je vsak v tom, ze ste si komunisti este neprekreslili mapy od roku 1991. :D
S chapani toho on problem nema. :D Jemu vadi, ze tie zbrane su potom pouzivane proti Putinovym zamerom. A to je pre neho problem. Ludia ako Mojmir222 totiz velmi tuzia po obnove sovietskeho zvazu. :D Maju totiz pocit, ze vtedy to tu vsetko prosperovalo. :D Aj ked to vyzera celkom inak.
Zabavne, ked o militaristickom clanku pisu dezolati, ktori propaguju Putinovu frasku a ubohost. :D
Neskutocne dobra zabava je, ked dezolat ide moralizovat. :D
Vie, ale len do tri. :D Inak by koaliciu nezlozili. :D
Ale nehovoriac nic o tom, ze by bolo nemoralne pomahat tomu, koho napadol paraziticky plesaty komunista, ktory defrauduje vlastny narod. :D
Zabavne, ked ste ju doteraz propagovali Vy. :D Ako nieco, co Havel znicil. :D To Vam komunistom zrazu vadi, ze niekto pouziva Vase halucinacie, ktore uz teraz zrazu do Vasej propagandy nepasuju? :D
Zase ste sa dezolati ukazali. :D Ked sme vyrabali zbrane za socializmu, co potom Havel zarazil, tak ste komunisti pluli. :D Vtedy sa tie zbrane asi vyrabali na to, aby obrabali podu, nie zabijali ludi. :D
Preco oportunizmus komunistov a nacistov je taky obrovsky, ze s kazdym novym dnom zmenia svoje nazory?
JE ZABAVNE AKO TY NENACISTA A NEKOMUNISTA ides obhajovat smradoFica. :D
Si asi taky nestranny, ako som ja kozmonaut. :D
Slovensko nie je ucastnik ziadnej vojny, kedze sme sa vdaka takym sko ste Vy, pokrytcom a oportunistom stale schovali. Jak v roku 1938, tak v roku 1968. :D
A dezolatizmus nie je etnikum. :D Je to stav mysle cloveka, ktory nedokaze realne zhodnotit to, co sa okolo neho deje. :D
Jasne, cize Ty narozdiel odomna nie si ani nacista, ani komunista. :D Ty mas len potrebu tieto ideologie propagovat a obranovat ich predstavitelov. :D
VY sa za seba hanbite, to je ten problem. Nalepkujes sa sam, svojimi nazormi, ktore su oportunisticke. :D Skus google, aby si vedel co ten pojem znamena. :D
A co sa tyka farizjestva, tak to rozkvita u Putinovych dezolatov. :D Pluju na privatizaciu, aj ked privatizovali komunisti, STBaci a ludia z KGB. Teda ich miiovani komunisti. PLuju na zapad, ze vraj kvoli nemu je tu zle, pricom nevolime si zapadnych politikov, ale tych domacich svojich. Tych dezolati neobvinuju z kradnutia lebo to Soros. :D
Najviac sa mi paci dezolatstvo o lacnom ruskom plyne na nemeckej burze. :D Dezolati evidentne netusia, ako burza funguje. :D
????????????? Alber Einstein dostal nobelovku za vysvetlenie fotoelektrickeho javu. :D Ale to by ste trolli museli nieco o fyzike vediet. :D
V Severejne Korei sa pusta urcite vela lekram. :D Napriklad na chleba, aby ho ludia aspon videli, ked sa ho uz nenajedia. :D
Byt nepracujucim dezolatom je lepsie? :D
Danko nikdy nebude zivit ludi, kedze nedokaze uzivt sam seba. :D Preto je politikom = parazitom. :D Podobne ako Fico, Kalinak, Simecka, Miklos, Meciar, Mazurek, Uhrik, Suja, Rasi, ................................................
Odporúčame