NIc sme si nevysvetlili. :D Akurat si ma neskutocne rozosmial, ze bojujuce strany nakoniec spolu obchoduju. :D
Co sa tyka mojho IQ, tak do tolko si sa chlapce este nenaucil pocitat. :D Ale cvic a uc sa, mozno sa to raz stane. :D
NIc sme si nevysvetlili. :D Akurat si ma neskutocne rozosmial, ze bojujuce strany nakoniec spolu obchoduju. :D
Co sa tyka mojho IQ, tak do tolko si sa chlapce este nenaucil pocitat. :D Ale cvic a uc sa, mozno sa to raz stane. :D
Je zabavne, ako si v 4 vetach preukazal svoj dezolatizmus. :D
1. My sme vynalozili miliardy za FIcov nakup americkej vojenskej techniky. :D
2. Cize Ukrajinci platia za ropu a plyn tomu, kto ich bombarduje? :D Dokonca dostavaju od neho peniaze? Vobec TI to nepripada ako paradox? Len to pasuje do dezolatkej halucinacie, tak je to v pohode?
3. Uran maju len v Rusku? :D Nikdy si nepocul o tom, ze pani CURRIE mala uranovu rudu z Ceska? _D Alebo ta bola tiez Ruska?
4. KVantova mechanika ma kopu neintuitivnych paradoxov. :D Presne ako Vase halucinacie, ktore tu produkujete :D A nefunguje v nasom svete, rovnako ako z nasho sveta nie su tie zarucene informacie ktorymi nas tu krmite. :D
:D Je zabavne, ked Ti posielanie plynu Putinkom na Ukrajinu ktoru napadol nepride ako kravina. :D Ale fakt, ze sme tu mali v roku 2009 plynovu krizu, uz TI ako kravina pripada. :D
Evidentne aj tie opice su inteligencne pred Tebou, ked si toto dokazal napisat. :D
Presne tak. :D AJ u nas privatizovali komunisti. Najprv za Meciara. A potom aj za Dzurindu. Hascak odisiel ako socialisticky a komunisticky prominent studovat do Moskvy a vratil sa ako agent KGB. :D Preto sme mali NEZNU REVOLUCIU, lebo privatizovali komunisti. Keby komunisti neprivatizovali, tiekla by tu krv.
Oni im neposielaju zbrane, ale dolare? :D A oni s tymi dolarmi potom kupuju Rusky plyn? :D Alebo s tymi dolarmi kuria? Alebo hadzu mince po Rusoch a tak ich zabijaju? :D
:D Ja neviem rozdiel medzi USA a Tvojim milovanymi komunistami z Ruska. :D Mozno v tom je ten problem, ze na vojne bohatlo jak USA, tak aj Rusko. Alebo mas pocit, ze komunisti zbrane nepredavali? Asadovi tie zbrane spadli z neba? :D Aj v roku 2014 sa zrazu zazracne obajvili zbrane na vychode Ukrainy?
Ja som TI polozil otazku. :D Preco jednu stranu za nieco kritizujes, ale tu druhu svoju milovanu stranu za to iste obranujes? :D To TI Tvoje pokrytectvo a oportunizmus nevadi? :D
Uz len to, ze Ty nieco vies je celkom dobry vtip. :D Vies si akurat vymyslat. :D Ako posielanie Plunu z RUska Ukrajincom. :D Tvoj dezolatizmus proste prekvita. :D DOkazes si vymysliet aj nieco, co je absolutnym paradoxom a este to aj prezentovat. :D
Dnes sa dezolati prekonavaju. :D Kym v minulosti som sa dobre smial na ich prekladoch odbornych clankov o COVIDe cez translator, alebo ich dezinfikovaniu infraziaricmi, tak dnes som sa dozvedel dalsiu novotu. :D Putinko neonacZisticky altruista posiela na Ukrajinu okrem rakiet, tankov a mladuckych vojacikov, este aj plyn a ropu pre Ukrajincov. :D
A samozrejme Ukrajinci mu za tu ropu a plyn aj platia. :D Najprv poslu dolare, no a potom po nom strielaju. :D Ked im dojde ropa a plyn, tak prestanu a Putin posle dalsiu. Taky je to altruista. :D
Minule som sa dozvedel, ze americke firmy vyrabaju ruske jadrove palivo. :D TO su proste neskutocne paradoxy, ktore sa deju v tych dezolatskych multivesmiroch. :D ASi sa dezolati nechali inspirovat KVANTOVOU MECHANIKOU. :D
Si ako malicke dieta, ktore je prichytene pri cine. :D Ukazujes prstom na druhych, ze aj oni to robia, tak mozes aj Ty? :D
Zaujimave, ze vies kritizovat len podporovatela jednej strany. :D Iran uz asi na predaju dronov pre Putinka nebohatne?! :D Oni mu ich dodavaju za jeho pekny KGB usmev. A tie tupe ocka. :D
Aha, cize dalsie clanky maju byt o tom, co dezolatom pasuje? :D
VEd omn dezolat veri tomu, ze Putinko posiela na Ukrajinu ropu a plyn, no a Ti Ukrajinci mu za den ropu a plyn zaplatia. Potom si podaju ruky a tak po sebe strielaju. :D
CO cakas od takych dezolatov, ktori dokaze fabulovat, ze bojujuce strany sa medzitym altruisticky ekonomicky podporuju? :D TO je to iste, ako ked prisli na to, ze americke firmy vyrabaju Ruske jadrove palivo. :D
Dufam, ze dozolat Tvojho razenia ma teraz na mysli aj Iran, Indiu, alebo CInu. :D
Cize mam citat nieco ine ako mainstream, teda Tvoje fantamagorie a vymysly? :D NAco by bola Ukrajincom ropa a plyn z Ruska? Ako by za nu potom platili? :D V rubloch? :D
Si zabavny, ked ma oznacujes za hlupaka a pritom tu prezentujes vymysel, ze Putin posiela Ukrajincom ropu a pyln. :D A oni mu za to este aj zaplatia. :D
TAkze znova dakujem. Ak ma takyto dezolatik ako Ty nazyva hlupakom, je to velka poklona. :D
Na to, aby si mohol mat problemy s moralkou, by si najprv musel chapat suvislosti. :D
Ak niekto ako si Ty, obranuje vojensku agresiu a vrazdenie ludi, tak asi nechapes co to pojem MORALKA znamena. :D
:D Ja som Ti pisal, ze tuto urazku nepochopis. :D Clovek sa Ta snazi urazit bez invektiv a vulgarizmov, no a Ty tu urazku potom nie si schopny ani len pochopit. :D Proste teba da neda inteligentne urazit :D
Preto sa uz ani necudujem, ze Ti pripafa logicka fantasmagoria o tom, ze Putinko posiela plyn Ukrajincom. :D Pre Teba je zem aj plocha. :D
Samozrejme. :D Oni ju uz prehravaju 600 dni. :D Ukrajinci si musia nieco uvedomit, ale neschopnost uvedomenia si u Putinkovych neonacistov Ti je akasi ukradnuta. :D
To, ze Putinkovi neonacisti nevedia trafit do Kyjeva, ale len do civilistov tiez. :D
Jasne, no a tupec Putin im ten plyn aj tak stale posiela. :D TAky je to altruista. :D Svist ju potom dalej balil do folie. :D
https://www.youtube.com/watch?v=BzAmSnMxRLM
ASi ako v tejto reklame. :D
Kedy to vsak dojde zadubenemu Putinkovi?! :D
Ked ju sused pali na svojom pozemku, tak Ty by si to mal mat u prdele. :D Alebo sa budes pchat aj susedovi do postele, no a urcovat mu ako sa ma spravne venovat manzelke? :D NEvies sa postarat o svoju, ale staras sa o susedovie? Nebud ako Putin. :D
Ako moze niekto hovorit na textovom diskusnom fore? :D ZEby tak, ako moze jeden nepriatel posielat druhemu plyn a ten druhy za to prvemu este aj bude platit? :D
Odporúčame