VY agitujete, klamete a robite propagandu. TO robite posledne 3 roky. :D PRedtym ste vrazdili a kradli.
VY agitujete, klamete a robite propagandu. TO robite posledne 3 roky. :D PRedtym ste vrazdili a kradli.
September je mesiac, to Vas v Smere nenaucili? :D Tak ako co znamena pojem MORALKA? :D TO fakt netusis, co to znamena? :D Asi preto budes Smerak. :D
On ju napisat vie. Preto ju napisal tak, ze sme ako obcania boli az na konci. :D Podstatne bolo to, aby sami poslanci sa mohli rozhodovat. :D My obcania sme doleziti len jeden den za 4 roky. :D Ficosmrad to velmi dobre vie.
Sazmorejme, v Smerackej dimenzii je to bezne. :D Skor vsak skoncim na Kuciaka, v tom mate Smeraci bohate skusenosti. :D
Preto sa jej Smeraci vyhybate, ako cert krizu. :D Parazitovanim sa zbohatnut daasi riadne, ako tak na Smerakov a ich mecenasov pozeram. :D
AKurat, ze GP by mal mat aj charakter a moralku. :D A to Vam Smerakom uz chyba. :D
Mozno myslela Vas zadubenu generaciu komunistov, alebo maduckych komunistov ala Mazurek, ktory este nestihol v zivote pracovat. :D
FIco a myslenie? :D Fico si vymysla a nie mysli. :D Keby vedel mysliet, tak by pracoval a nie sa cely zivot prizivuje ako jeho volici. :D
Hlavne ze Vy tam viete trafit po manual. :D
SLOVENSKO nie ste len VY, paraziti na socialkach a ludia co nikdy nepracovali, ale citia sa hrdymi slovakmi. :D
Ak chces pre slovensko nieco robit, zacni dane platit nie sa na nich prizivovat, co si robil cely zivot.
Tehotny otecko? :D Vidim, ze v Smerackej dimanzii mate kopu rozdileov s tymto svetom. :D Tie halucinogeny na Teba neposobia dobre. :D
Clovece ona sa uz spoveda Caputovej? :D TO mi pripomina tych FIcosmradovych kamaratov zo zahranicia, co mu vraj volali. :D
Smeraci sice mate problem s mysleni, ale vymyslanie Vam ide fantasticky. :D
Na to je aj norma? :D A to Vas ucili kde? Na socialnej poistovni? :D
TOto mas evidentne z vlastnej skusenosti. :D Vam komunistom vedomosti asi skodia, kedze potom kedy vedomosti mate, uz prestavate byt komunistami a hlavne volicmi Smeru. :D Ale Tebe sa to asi stat nemoze. :D Debilita je totiz prva podmienka Ficovolica. :D
Rovno zo Sumracnej. Tam sa na tom dohodli. :D
Keby som chodol do Prahy na robotu, asi by som Vas nezivil domacich Smerakov na socialke. :D Nejak mate problemy s poctami, ale myslenie SMerakom akosi nikdy neslo. :D
NEzamestnany? A kto by na Vas SMerakov pracoval? Ficosmrad bol vo vlade v rokokch 2006-2010, 2012-2020. Pocitat dufam vies, je to 12 rokov, co ste tu rajzovali a defraudovali krajinu. :D A chcete to znova.
Drzali? :D Mafianskeho svagrika niekde drzali? :D VEd sa o neho nestarali, aby neskoncil na Lucanskeho. :D Alebo sa z Gasparka nechystal byt kajucnik ako z Lucanskeho? :D
Skor koho. :D Teraz to robi Ficovi. :D
Na nikoho. :D Nikto by na nas totiz tak neparazitoval, ako VY Smeraci. :D
Odporúčame