:D SAmozrejme, no a potom pracujuci ludia v panike emigruju zo Slovenska prec. :D
:D SAmozrejme, no a potom pracujuci ludia v panike emigruju zo Slovenska prec. :D
Ake chces dokazy? Ved, Ty si sam dokazom toho, ze komunista a nacista nikdy nepracoval, len sa prizivoval. :D Ano, cez PC mozem byt aj kozmonaut, konecne si to pochopil. :D
Aby som nicim nezaujal, asi by som Vas komunistov a nacistov tak nevytacal, ze na mna tolko reagujete! Este si nepochopil, ze sa chytas ako rybka na hacik? :D
Keby som nepracoval, asi by som nemal ako platit dane. :D A Ty zomrel od hladu. :D
S tym, ze SMER ktory ovladal celu policiu nemal pristup do vaznic si ma rozosmial. :D
Len to dokazuje, aky si obmadzeny. :D
Samozrejme, komunista aneonacista na socialke mi ide vycitat nejake prizivnictvo, pricom som v minulom roku na daniach a odvodoch zaplatil viac penazi, ako prezrala Tvoja rodina dokopy na socialnych balickoch. :D
TO vsetci komunisti a nacisti mate pocit, ze Vase socialky padaju z neba? :D
Dakujem za toho tupca, od Teba je to obrovska poklona. :D
PS Ale nepredpokladam, ze by si moju odpoved pochopil. :D
PReco potom Ficko nakupoval americku vojensku techniku? Preco vybavoval sponzorke v Gorile pre Smer? :D PReco byval uu danoveho podvodnika s vrahom Kuciaka? :DZaujimave, ze kazdy sa snazi znicit Smer, len Fico je svaty. :D Az taky, ze sa chodil nahravat na Bodorovu chatu. :D
Vas komunistov a nacistov nie je vacsina. Vacsina ludi musi totiz pracovat a nechce FIcove socialne balicky.
Oni to urcite sfalsuju, len aby nasrali par tupych komunistov a neonacistov? :D Ake strasne. Este viac by Vas nastvali, keby Vam dali pracu, ze?! :D
MIly chapce, takto sme sa castovali nadavkami pred 30 rokmi v skole, ked sme boli deti. :D Ty si evidentne v takejto dobe a vyspelosti zaostal. :D
Kto je nacista? TY. Clovek ktory nepracuju, len sa prizivuje, propaguje komunistov a nacistov, no a este tu uraza ostatnych, aj ked na to nema dostatok mentalnych predpokladov. :D
Ak sa pod moju uroven neda klesnut, ako je mozne ze si sa tam dostal? :D Cize ja podTvoju uroven, zivim Teba nadmoju uroven? :D Nie je to divne, ze ja podurovnik musim zivit Vas komunistov a nacistov na urovni? :D
Ty si pochopil? Tak to nepredpokladam. ZE si to adresoval jemu mi je jasne, ja som to adresoval Tebe. :D Ale to si uz akosi nepochopil. :D
Za toho chudaka TI dakujem, od Teba je to uzasna poklona. :D
Ja sa nasmial, ze komentujes inteligenciu, aj ked netusois co to je. :D
TO myslis tych virtualnych? Vytvorenych v Kremli, ci Petrohrade? :D tak ako tie biolaboratoria ktore nikto nikdy nevidel? :D
Chlpce zlaty, ja na daniach za rok odvediem viac, ako Ty dokazes naparazitovat na svojej socialke. :D
Ty vies, kto som ja? :D Internetovy troll a propagandista neonacistov a komunistov? :D
Co mam chapat? :D Prejavy ludskej hluposti v Tvojich prispevkoch? :D VYmysly o tom, zeko platis dane zo svojej socialky a socialnych balickov, ci trollej propagandy?
Moj zlaty ja mam zenu a deti, narozdiel od Teba. Takze velmi dobre viem, ze tento stat ma celkom ine problemy ako su tepli a LGBT. Lenze to VY neonacisti a komunisti nechcete pochopit. Pre Vas je velky problem teply Jurko, nie FIcove rozkradacky.
Takze dakujem za tu snahu ma urazit. Ja ju beriem ako poklonu, kedze mi to pises prave Ty. A necakam, ze tento posledny odstavec pochopis, aj ked je to urazka. :D
??? Tato vlada rozdavala socialne balicky pre nas pracujucich? KEDY lebo mne sa ziadneho nedostalo. Ja mam len povinnost platit a zivit takych ako si Ty. Priznivikov na socialkach, ktori tvrdia ze cely zivot robili, aj ked boli statni zamestnanci. :D
Pad Smeru si zabezpecili samotni SMeraci, ked uz po tretom volebnom obdobi a obsadeni policie Bodorovcami mali pocit, ze im prejde aj vrazda Kuciaka. Prepocitali sa vsak. :D
Aj Lucanskeho odkraglovali preto, aby sa z neho nestal ten ich kajucnik. Smer je bohapusta mafianska strana, platena oligiarchiou. DOkazuje to samotny FIco, na videach, nahravkach s oligiarchiou, alebo svojim zivotnym stylom. :D
Samozrejme, potom by sme jedli cvrcky a mrzli. Tak ako Ti to predpovedali v Kremli. :D
Strapnujem sa pred trollmi? A to mas pocit, ze mi akoze vadi, ze Vas rozculujem? :D Ak nieco tipujes, tak napises, ze tipujes. A nie, ze to bude vyzerat takto. Asi by si si mal po sebe precitat, co pises.
Ja nepopieram, ze tak vela hlupych ludi u nas nezije, zeby volici Smeru a Republiky prehlasovali pracujucich. Su len velmi hlasni, kedze nemaju co robit, lebo nepracuju. Tak travia cas na internete a siria svoju ubohu propagandu.
Vratme sa k Tvojim cislam a tipom. Preco uz dopredu viete, ako dopadnu volby?
Je zabavne, ked mi zadubeny jedinec ide komentovat IQ. :D Mily moj zlaty, ludia ktori sa o Tebe vyjadruju takto, to robia preto aby si to pochopil. Musia sa znizit na Tvoju uroven, aby si dokazal pochopit co pisu. :D Ak by Ti to napisali inteligentne, evidentne by si to nemal sancu pochopit. :D
Nacista, ktory komentuje IQ. Najlepsi vtip dna. :D
Jasne, Ty by si ich nevolil, ale by si ich volil. :D Ty ich nevolis, len ich propagujes a obranujes. :D Ty si zabavny pokrytec, ktory sa sam za seba hanbi. :D
Teplosi narozdiel od Vas aspon dane platia. Nie sa na nich prizivuju ako Ty. :D
Vitazstvo Fica znamena socialne balicky pre Vas, ludi co dane neplatite, ale z nich zijete. :D A samozrejme rekordne zisky PENTY. :D
Ja len teraz rozmyslam, ako budu riesit chodcov, ktori sa len tak potuluju a chodia ako ovecky po ceste. Tych budu tiez pokutovat? Ked s autom nesmies na chodnik, tak potom chodca by nemal len tak behat po ceste.
Ale ja ani nechcem chapat prejavy ludskej hluposti. :D Naco by to bolo dobre? Nie su nahodou tie percenta vysledkom? :D Ja sa len dobre zabavam na tom, ako kazdy vie, ako dopadne nieco, co bude o dva tyzdne. :D Tak ako s vojnou na Ukrajine.
Odporúčame