Samozrejme, reality ale z nejakej inej dimenzie multivesmiru. :D V takej, kde Fica neprichytili tolko krat ako klame! :D
Samozrejme, reality ale z nejakej inej dimenzie multivesmiru. :D V takej, kde Fica neprichytili tolko krat ako klame! :D
????? Cize je na mna zbytocne reagovat, ale aj tak reagujes? :D Ty si trosku pomyleny nie?
Este raz, ANO JA MYSLIM, co je ten najvacsi rozdiel medzi nami dvoma. :D
Ty nepotrebujes vediet ddefiniciu toho, co sam vyznavas? :D Ved to tu krasne propagujes. Ano, ja som si nastidoval, kedze nemam pocit, zeby som spadol z neba mudry ako Ty. :D
Dokonca mi radis? Clovece, nevzdelany narcista, ktory spadol z neba z mudry, rozdava rady. :D Asi by som si to mal zapisat, nie?! :D
Zaujimave je, ze sa s takymi schopnostami nevies dostat do prace a zacat platit dane. :D Cim to je?
Samozrejme. :D Ak som trepol sprostost, preco si taky vytoceny a rozculeny, ze chudak ani nevies napisat poriadnu vetu? :D Ze Kuciaka odpravili Smeraci a ich mecenasi je kazdemu jasne. Kuciak bol totiz novinarom ktory sa venoval PANAMA PAPERS, takze by postupne poodhaloval vsetkych Vasich sponzorov a mecenasov. :D Preto musel zomriet. A preto potom ako sa dostanu Smeraci k moci, budu zomierat dalsi.
Ano ja MYSLIM, co je ten najvacsi rozdiel medzi nami dvoma. :D
Mne je jedno, ci mi niekto uveri, aj tu narozdiel od Teba nepriisel propagovat ziadnu politicku stranu, aby som niekoho ovplyvnoval a ten mi potom veril. .D
Asi to je ten problem, ze ja sa zivim pracou, ale Ty ani nevies, co ten pojem znamena, ako tu citam. :D Stale pises o svojich rodicoch. :D
OMYL? Takto si sa sam nazval? :D Tak to mas potom tazke. :D
Kazdy kto si dovoli so mnou nesiuhlasit by mal mat argumenty. :D Ten kto ich ma, ma aj moju uctu. Ten kto ich nema, z toho sa smejem ako ja z Teba. :D
A to som Ta nemusel pocastovat ziadnym invektivom, ani prirovnanim k somarovi. :D
AK ma niekto ako Ty oznacuje za hlupeho, no a pritom ani sam nevies, co je to nacizmus, ci fasizmus, ktory vyznavas, tak to beriem ako poklonu. :D Uz som TI to raz pisal. :D
Teba som musel vytocit do nepricetnosti, ako tak pozeram. :D Az tu pocujem, ako skripes zubami od zlosti. :D
Samozrejme, tak ma vytacas, az sa ma snazis urazat. :D KEby som sa chlapce pechoril, uz by tu nebolo pre Teba miesto. :D
Nezabudol. :D Fasizmus aj nacizmus je nacionalisticka ideologia. :D VYznavas nieco, comu ani sam nerozumies? :D
Preco by som ja mal vyuzivat Tvoju mamu a tatu? :D Ved ich musim zivit rovnako ako Teba. :D
Dane sa platia z prijmu, teda penazi ktore vyrobis. :D Ale to by si vedel, keby si niekedy v zivote pracoval. :D
Ved uz 305 roka triete biedu, kedze neboli ziadne socialne balicky. :D Preto ste chceli predcasne volby. A dalsie zvysovanie danoveho a odvodoveho zatazenia pre pracujucich, kedze Vy nimi nieste. :D
Boh ochranuj SLovensko od Vas, kvazislovakov nacionalistov, ktori sa sami za seba hanbite. :D
Ze pises hlupe odpovede som si vsimol. :D A este k nim pridavas aj kopu halucinacii a Smerackej propagandy. :D
Predstav si, ze mam tri druhy prijmov. :D Jeden z bezneho zamestnania. Potom jeden z podnikania. No a ten treti ako konicek z prilepsenia.
Ja nie som totiz ako volici Smeru a Republiky. Ze cakam, kym mi padnu peniazky zo socialnych balickov, pripadne statnej zakazky. :D
Tazko mozes prezit, ked ako parazit nebudes mat hostitela. :D Tu uz to Tvoje myslenie akosi pokulhava. :D
Ty si myslel? :D Tak to je dnes najlepsi vtip, ktory citam. :D
Zase mas problemy s citanim? :D
Ak som ja prizivnik, odkial sa potom berie Tovja socialka? :D NEbodaj z neba.
AK som nic nedokazal, tak minimalne vytocit Teba, nacistu a komunistu. :D
??? JE zabavne, ked Ty ides nieco vysvetlovat. :D Nesuhlasit so mnou mozes, ale mal by si mat na to argumenty, nie exkrementy. Hoci Vy komunisti a nacisti medzi tym rozdiel nepoznate. :D
Vidim, ze Vas nacistov a komunistov riadne vytacam, ked si o mne tolko vymyslate. :D
Najzabavnejsi je ten vtip, kde ja neplatim dane, takze Vasa socialka a balicky asi padaju z neba, ako manna. :D
Nesranduj, komunista s nacistom niekomu sluzia? Takych som este nevidel. :D
URcite? A kto potom bude platit dane na Tvoju socialku? Ved komunisti a nacisti umriete od hladu. :D
Napisal som Vela slov pre Teba? ZE mas problem s chapanim som zistil, ze uz mas problemy aj s citanim? :D
Dane a odvody platim take, aby si z nich prezil aj Ty a Tvoje socilane balicky od Fica. :D Len preto ho volis, kedze Fico pracujucim berie, no a prizivnikom dava. :D
Odporúčame