Drzali? :D Mafianskeho svagrika niekde drzali? :D VEd sa o neho nestarali, aby neskoncil na Lucanskeho. :D Alebo sa z Gasparka nechystal byt kajucnik ako z Lucanskeho? :D
Drzali? :D Mafianskeho svagrika niekde drzali? :D VEd sa o neho nestarali, aby neskoncil na Lucanskeho. :D Alebo sa z Gasparka nechystal byt kajucnik ako z Lucanskeho? :D
Skor koho. :D Teraz to robi Ficovi. :D
Na nikoho. :D Nikto by na nas totiz tak neparazitoval, ako VY Smeraci. :D
A vdaka FIcovlade musim zivit cez dane takych ako si Ty. :D TO je to najhorsie.
Keby to bolo BUBUBU, asi uz ste Smeraci davno v base. :D
Skor je to SmradoSmer. Plno Smerackeho smradu, prizivnikov, no a klamstiev ktore tu pustate zo Sumracnej. :D A ten puch nejde vyvetrat.
A preco tam nejdete ochranovat Putinovcov Vy, ked to robite tu cez internet? :D Inych posielate na front, ale sami ste stiahli chvostiky? Ako typicky komunisti?! :D
Neviem, nemam Smeracke skusenosti, ako mas Ty. :D
Ja musim chodit do roboty, nie som Smerak, aby som zil na ukor inych. :D Zase si ma pleties so sebou samym. :D
Este tak nebolo, aby sa komunisti radi ucili. :D
Ak by som ja dane neplatil, asi by si tu nepisal, ale umrel od hladu. :D Vam Smerakom totiz socialky nepadaju z neba. :D
U Vas na SUmracnej je uz zima? :D To na Vas trolloch FIco tak setri? :D
Ten SMRAD Fico ktoreho tak obhajujes je sucastou GOrily, od roku 2014 vraj uz nie je v politike, nakupil americke vrtulniky a lietadla, aj ked zradca je niekto iny. :D No a videa o Bodora na chate uz ani nespominam. :D
ALe blbi ho radi volia to je fakt. :D OTazka znie, preco sa musite debilizmom aj chvalit?! :D
Smeracka je plna hnoja a smradu, to je fakt. :D
Je zabavne, ked milovnici Hranateho a smradlaveho FIca niekomu nadavaju do JATERNIC. :D Smoradlaveho Robka si asi v zivote nevidel. :D
Ficosmrad a mafian, chce niekoho zalovat? :D Tomu FIcimu nechyba len chrbtova kost, ale aj rozum .D
A Ficojedi sa jedijete. :D
Toto je ina halucinacia. :D Za vrazdu Ficovych mecenasov moze nakoniec CIA. :D A este satan, pripadne Soros. Len nie bohati mecenasi Smeru z Panama Papers.
Kadyrivko si stale ulavje. :D Len ten smrad nejde vyvetrat. :D
Kadyrov zverejnil video? Zase na nom prznil kozu? :D
Jasne, Vy Smeraci rozhodujete o tom, co mne niekto zakazuje. :D Ono to asi aj tak funguje, le len v Tvojej realite a Smerackej dimenzii. :D Tak rozhodujete o svete Vy, nie ten svet. :D
Odporúčame