Mne žiadne nahonobené prachy nevadia. Práve naopak. Nech si ich dosýtosti užíva a nemieša sa do niečoho, čomu nerozumie. Nech je na Slovensku konečne aspoň trochu pokoj. Bodaj by všetci sociálny populisti odišli za Koženým.
A čo sa týka zaslepenosti, to isté by som mohla ja tvrdiť o tebe.


