Pán Ladislav máte peknú vizitku, na fotke vyzeráte inteligentne (keď ste to skutočne Vy), tak mi je záhadou ako Vás môže poučiť/pobaviť/potešiť niečo také prisprostasté, že to ani neviem definovať. Žeby glosa na neschopnú premiérku z pohľadu nejakého sexistu?
Neviem, ja byť autorom tak sa pod taký paškvil ani nepodpíšem


