"fry" tak ja sa na rozdiel od Teba toho neobávam. Vidieť všade bubákov, to chce silné nervy. Už ma nebaví ani písať o tom, že by sme si ako Slováci mali viac veriť a nereagovať na každú blbosť z Maďarska. Najprv to boli Češi, teraz Maďari, to skutočne ja táto Slovač tak zamindrákovaná, že si musí neustále nájsť nejakého nepriateľa?


