Figeľ vážne poškodil záujmy Slovenska, tvrdí Fico
Diaľnice, diaľnice, diaľnice. Zaklínačská Ficova formulka na všetko...
Ale ja fakt, že pripravovať megalomanský PPP projekt za cca. 9 mld. eur v čase finančnej krízy, keď sú peniaze najdrahšie, je obyčajná samovražda. To nepriamo pripustil včera v televízii aj bývalý riaditeľ 1.Diaľničnej, ktorý tvrdil, že táto vláda dostala poslednú ponuku od konzorcia, ktorú neprijala, zníženú takmer o 3 mld. eur.
To pre pána Fica 3 mld. eur nič neznamená, že v snahe populistického naháňania si voličov by do budúcna o toľko obral nás všetkých? Veď prečo by aj malo. Veď splácať sa bude 30 rokov a to on už bude vtedy na zaslúženom dôchodku.
Áno diaľnice treba stavať, ale s rozumom a tak, aby sme si dobudúcna nevyrobili problém, ktorý už bude neriešiteľný.