Včera som si pozrela šot z tejto roztržky. To čo predviedla pani Belousová bolo lepšie ako hocijaký seriál. Len škoda, že zostalo len pri verbálnych vyhrážkach. Keby sa do pána poslanca Dostála pustila aj ručne, tak by sme sa zaradili medzi také parlamenty ako napr. v Rusku a takých, kde bitky (dokonca hromadné) nie sú žiadnou výnimkou. No škoda, verím, že keď pani Belousová dostojí svojim vyhrážkam, tak sledovanosť prenosov z parlamentu stúpne o 100%.


