Neviem si predstaviť situáciu, keď politik, ktorý vykrikuje že bude ostrou a nepriateľskou opozíciou voči budúcej vláde, by bol šéfom parlamentu. Ten, aspoň si myslím, by mal zastávať a podporovať vládou navrhnuté zákony. Aspoň všade v Európe to tak je. A čo si myslí pán Fico, nie je vôbec relevantné. A tých 35%, ktorým sa to zdá nespravodlivé, zopakujem: na Slovensku máme pomerný a nie väčšinový volebný systém. Nás, ktorí sme pred štyrmi rokmi volili pravicu sa tiež nikto nepýtal, či súhlasíme s lepencom SMER, SNS a HZDS. A verte, nebolo nás málo.


