dostal politickú funkciu a nemusel. Bolo to verejné rozhodnutie.. a ak niečo za to dal a iný dostal,tak nech to vyšetria a nech ten čo ho tam dosadil povie koľko dostal za fflek.
Ale zvavne si nepochopil, čo som písal :
Ak hlasuješ a podporuješ svoju stranu a vo všetkom, tak si rob čo chceš.
Ak to takto v HLASe funguje u všetkých - tak je skurompovaný každý člen , čo dostal nejakú funkciu.
Ak sa ti niečo nepáči, či začneš protestovať - tak začne vyšetrovanie, že si iste korupčník...
Co ty na to?
Vyjadri svoj fundovany nazor.


