EU na Fica a jeho "snahy" zvysoka se-re a považuje ho za russáckeho posluhovača.
Asi toško k tvojmu klamstvu
EU na Fica a jeho "snahy" zvysoka se-re a považuje ho za russáckeho posluhovača.
Asi toško k tvojmu klamstvu
abo inak - možno budeš rozumieť - umožniť neznamená źe MUSÍ.
Dokážeš to pochopiť?
čomu nerozumieš ty? Tomu, že nikto - okrem fickolamárov - nemôže Ukrajinu prijať niečo, čo neche?
Tomu, že ak Ukrajine skončila zmluva, tak ju nemusí obnoviť?
Tomu, že táto asiciačná zmlôuva hovorí o tom, že aj na prepravu je potrebná dohoda a súhlas Ukrajiny?
Čomu ešte nerozumieš?
prekrúcaš význam slova chcimír - ale čo už od takého mentálne uraveného kolaboranta..
A ostané tvoje drísty sú rovnako"kvalitné".
celkom slušný počet ľudí Ukrajinu nchápe ako napadnutý štát, ktorý sa bráni agresorovi.
A celkom slušný počet ľudí vie, ako sa vy tu správate, milí kolaboranti
ale nezaväzuje Ukrajinu uzatvárať zmluvy o čomkoľvek proti svojej vôli.
Nevykladaj si veci podľa toho, aako sa ti hodí.
„Vznikla v Novej Cvernovke 16. mája 2023. Mamulašvili prišiel na diskusiu Denníka N, ktorú viedol Tomáš Forró. Rozprávali sa tam o vojne. Bolo tam do tristo ľudí a na diskusiu sme dostali pozvánku, ktorú sme radi prijali. Osobne však tohto bojovníka nepoznám," hovorí.
Čítajte viac:
znova opakujem - prečítaj si komentár oboch v dnešnej tlači...aj o tom, z ktorého roku je táto foto (a nie je to ani tento ani munulý rok) - aby si nebol prekvapený...
zatiaľ tam lúpia iba russácki vrahovia, čo drístali niečo o denacifikácii - a skomčili u toho, že chcú poriadny kus Ukrajiny ukradnúť
banderovci , cintulovci, sorosovci ... cmerácki dríístači poznajú iba takéto heslá - lebo hlava prázdna a glupa, tak postačujú heslá...ako za KSČ.
P.S. odkedy nemôže iná krajina nejakému veľvyslancovi niečo "vyčítať" ...?
V krajinách russáckeho miru si to nedovolí nikto - chápem tvoje myslenie... ale toto tu a ani ukrajina nie sú Russáckij mir.
Slovensko dodáva zbrane?
Nepovedal Fico pred voľbami, že ani náboj Ukrajine ??
Klame Fico, alebo ty?
A elektrika a ostatné - Ukrajina za ne PLATÍ - takže ak sa ti nepáči.obráť sa na obchodný súd, nech zakáže obchodný styk.
Takže - iba takto krátko - si neseriózny poisateľ, ktorý alebo klame alebo píše jasné hlúposti...
ešt pár dní špeci operácie počkaj, tovaričš kolaborant.
fickovi obdivovatelia aobhajcovia sú produktom fickovej túžby vládnuť a jeho povahopvej črty- nenávidieť všetkých, ktorí mu túto moc neumožňujú
áno, je v záujem Slovenska pomáhať aj naďalej Ukrajine.
Nie je v záuje mSlovenska naďalej šíriť fickovu nenávisť voči všetkým, ktorí sa mu neklaňajú.
A nejaký premier , ktorému vy poniektorí titulujete "politik svetového významu", ktorý dostal Slovensko do malej izolácie od spojencov v EU.. na toho sa zvysoka vy...srať - takého Slovensko nepotrebuje.. priemera..
to radšej poslať ficka, kapitáňa semoafora acelú tú kolaličnú kolaborujúcu bandu do Moskvy, a tam nech si hovoria čo chcú..ale hlavne nećh sa už nevracajú.
A ich voliči môžu za nimi, najmň kolaboranti - ved Putin prijme každého zo Západu a aneusí splňať skoro žiadne podmienky
tak sa to robí, do psej matere.
Nesúhlasíš so šéfom - tak niečo na teba už nájdeme..s gašparkom na čele ...
..a tvoju mentalnu vybavenosť - po mojom neskutočnú TUPOSŤ - dokazuje tvoje druhá veta...
Lebo tých úmrtí je dokázané a nie iba na papieri.
vymyslené iba v Trumpovej propagande.
Trump by bol odsúdený za tieto "vymyslené" prečiny , keby nebol vyhral voľby.
Aly ty si žij v tej trumpovskej - putinovskej - fickovej realite, kde klamstvo je pravdu - mentálna výbava nepustí, že?
takže ak sľuboval ficko a spol, že oni nebudú ako tí opredtým...a teraz sú (podľa tohoto tebou predloženého tvrdenia) rovnakí ako tí pred nimi....
....tak Fico klamal a teraz pokračuje v realizácii klmstiev?
Odporúčame