Neonacisti v Bratislave útočia na ľudí a celé si to točia. Polícia o ničom nevie
takže nie ficko svojou politkou na všetky svetové strana a príp. novelou TZ robí zlé meno...to robia tí zlí opozičníci, čo nie sú pri moci a nemôžu ovplyvňovať smerovanie Slovenska....
takže to vlastne nie russáci vtrhli na Ukrajinu v 2014-tom, ato tá zlá Ulkrajina prijala zákony, ktoré Putin používa v propagande na obhajovanie toho, že jeho vojačkovia vražia a vraždia...Najvyšší čas, aby si začal obhajovať Hitlera - vieš koľko zákonov bolo prijatých ZSSR, ktoré sa Hitlerovi nepáčili ? A tiež mali znaky fašizujúceho sa štátu. A tom mlčíš !!!
Si ako malé decko krížené s nerozmýšľajúcim vojačkom - vodca Putin a vodca Ficko povedia a ukážu prstom , zavelia a ty ideš hlava nehlava šagom šag. Len si nezaťažuj hlavu myslením.....mohlo by ti to poškodiť tvoju vieru v to, že pravdu majú iba dvaja ľudia na svete - Putin a Fico.