premier si zvolil sám seba - pozri si záznamy z chaty a prídeš na to, že jemu je Slovensko potrebné iba ako dejisko jeho túžby po moci.
premier si zvolil sám seba - pozri si záznamy z chaty a prídeš na to, že jemu je Slovensko potrebné iba ako dejisko jeho túžby po moci.
vymleté roboty - takto funguje totalita totalitná.
Že človek radšej zomrie na príkaz vyžratého diktátora , ako by mal žiť.
Prorussácki obdivovatelia - čítajte .. toto vy obdivujete.
taK to by si mal začať chváliť aj Hitlera, ak ti to je jedno - ten tiež vraždil na Ukrajine...
Tupe csa prosto nezaprie.
tak to škoda rozmýšľať...
mal by si navštíviť poradcu pre duševné zdravie - píšeš o tuposti a pozri si čo píšeš ty.
Zlodej kričí-chytte zlodeja...sa tomu hovorí.
..už niekto videl, žeby sa FICKO A SPOL NIEKEDY ZA NIEčO OSPRAVEDLNILI? čI TOBôž UZNALI VLASTNú CHYBU...?
na smiech ste vy - napriek tomu čo sa deje tu na Slovensku , budete donekonečna podporovať túto vládnu garnitúru - ked ich vodca Ficko náš už od r.2010 vedie iba smerom dole v každom ukazovateli. Ale vy si chváliť budete, že akýto superr vodca.
je super - ale iba a iba vo svoj vlastný prospech - ani nie pre tvoj ale iba pre jeho-fickov...
Tak sa smej - ale iba na vlastnej húposti. Lebo taká je mentálna výbava väčšiny ficko-voličov - smiať sa - na vlastnej hlúposti a na vlastnú škodu.
poslanci majú aký pracovný čas, ak je niečo prácou nadčasovou?
Už videl bloger ich "pracovnú" zmluvu, že im toleruje neprítomnosť na schôdzi parlamentu?
Takže - ak sa chceli stať poslancami a stali sa nimi - tak nech tam pracujú aj do "roztrhania tela" - lebo tam chceli ísť....
...a vedie k ešte väčšej polarizácii ľudí, k väčšej izolácii Slovenska
Milý bloger, ...zoberieme palice a lopaty a pôjdeme do národnej rady a na úrad vlády a keď je už tá masa ľudí rozohnená je pripravená na všetko možné, ale my stále tvrdíme a budeme tvrdiť , že veci treba riešiť legitímne a demokraticky a v rámci právneho rámca...
Hovoril tam Fico o tom - že nie, nezoberme lopaty a nechoďme na úrad vlády...?
NEHOVORIL. Hovoril-zoberieme lopaty...teda aj on zoberie.
To iba lekcia slovenčiny a logiky ... a o politickej kultúre u Fica hovoriť ťažko.
Iste - ved ani Trump predsa nič zlého (podľa Trumpa) bnepovedal po prehratých voľbách...len prečo bolo toľko odsúdených po vtrhnutí jeho priaznivcov na Kapitol?
Takže aj ty a aj Fico by si mali uvedomiť, že povedané slovo už nikdy nezoberiete naspäť a toho slovo môže mať veľké následky. A popravde-tvoja snaha obhajovať Fivća je iste chvályhodná-ako fickoobdivovateľ tak činíš iste s myšlienkou,ako tomu tvojmu idolu uškodzujú a ohovárajú ho a klamú o nom.Ale sleduj,čo Fico stvára a kam jeho politika vedie...
ja zasa dúfam, že raz budú minulou epizodou Slovenska ľudia, čo pre svoju obmedzenosť si namýšľajú že iba ich názor je správny a pri ton sa radi oháňajú slovom "slovenský".
Ficko stále potrebuje nepriateľa - lebo sám je neskutočne nepriateľský.
"Ynteligente" - aj ZSSR boli "spojenci" - ak si si z historie nevšimol.
A "Ynteligente" - nikto nikdy nikde - okrem hlupákov - netvdril, že Osviečim oslobodil niekto iný....
aj pre vraha je existenčným bojom, ak sa jeho obeť začne vraždeniu brániť
celkom slušne vykonávajú už 3 roky "párdňovú" špeci operácou.
Takže hrable...russáckej vraždiacej "neporaziteľnej" armády.
možnbo ti bude postačovať poukázania na to, že nie západ vojensky chcel alebo zaútočil na Russácko - ale Russácko zaútočilo na Ukrajinu
TRoto je fakt, ktorý židnou tupou russáckou poropagandou nevyvrátiš
Krajiny do NATO vstupujú práve pre obavy z russáckeho imperializmu - nie preto, aby na russákov chceli vojensky zaútočiť. Ak by russáci neboli vojenskou hrozbou (ako je to aj v prípade Ukrajiny), tak by do NATO nevstúpilo ani Fínsko, ani Švédsko..a nesnažili sa o vstup ani Ukrajina, Gruzínsko, Moldavsko.
Choré russsácke myslenie a ešte chorejšie myslenie russáckych kolaborantov bude vysvetľovať samozrejmä inak...
čo už od fanatických podporovateľov terajšej koalície čakať?
Na rozum u nich škoda apelovať, mentálna výbava nepustí.
A tak zasa to ich typické opľuvanie, nenávisť, dehonestácia... toto vedia dobre - lebo nič iné normálne už nedokážu .
ty sa iste považuješ za génia...z tvojho príspveku je to jasné.
takže stíhanie politika či za zlodejstvo alebo za iný trestný čin, sa stane od teraz neustále "politickým procesom" ?
Odporúčame