Takže Šimečka ešte nikdy nevládol - ale ty už vieš, že to bude ešte horšie ako Matovič.
Zato ficko vládne už nejaký 13ty rok a doposiaľ sa jeho vlády prejavujú nesutálym klesaním vo všetkých rebríčkoch ukazovateľov stavu štátu - a to je veru REALITA.
Niet nad jasnovidcov..
A iste - terajšia kolaícia je najlepšia, čo na Slovensku máme - vynikajú v dvíhaní si vlastných platov a v amnestovaní stíhaných korupčníkov.. v tomto máš pravdu - takých politikov vo svete veľa nie je.


