KTO nerešpektuje voľby, miláčik?
KTO nerešpektuje voľby, miláčik?
pár desattisíc... a je to ich právo - nech sa to ficko ovečkám vo vašej nenávisti voči každému s fikcom nesúhlasiacim páči či nie
vyjadrujú svoj nároz - to je to, čo vy fickoovečky nepoznáte
ty si písal o tom.
A v čom to terajší protestujúci nerešpektujú voľby?
píííííš
áno, tej z r,2021 2022..čo bľačala na námestí o lopatách a vtrhnutí na vládu
prečo fickova agresívna cvarga nerešpektovala voľby roku 2020??
Pííííš, čakám tvoje vysvetlenie
ja verím, že žiadne fico teľa cintulovské tam nepríde
kludne si to nahováraj, ak ti to dodá sebavedomia
hlupák si stále sám dokáže nahovoriť, že je njasilnejší na svete...tak pokračuj, ty "väčšina" Slovenska
pre hlupáka tvojho rangu:
on píše o Slovensku.
Nedokážeš to zvane pochopitť..tak ti preto vysvetľujem.
človeku bez vlastného myslenia to môže byť jedno, že?
iste.
vezmite lopaty a chodte na vládu - to bolo teda naozaj to pravé....také neprimitívne...spolu s volaní, že prezidentka je americká ku..vca, že?
To bola teda naozaj "inteligencia", taká tipická fickovská
čo čakáš? že niekto vypáli parlament...?
to ano - aj hlúpy názor a hlúpa reakcia sú hlúpy názor a hlúpa reakcia - dobre si sa poopravil, vidieť, že si študovaný
nespomenul si ešte..protislovenské..
neopravíš sa?
vám je to jedno.
Nám nie.
A v tom je medzi nami rozdiel
tým netreba hovoriť - majú vlastný rozum.
Nie sú to fickovečky, ktorýmich názor hovorí ficko...
aj hlúpy názor je názor...
to je všetko, na čo si sa zmohol..?
Úbohé...
myslím, že to isté:
dosť bolo ruSSkého úpadku na Slovensku
Odporúčame