ficovoliči - ak niečo napíšete -akoby sa žumpa vyliala.
Chápem vašu mentálnu výbavu, od obdivovateľa ficka s pol sa toho veľa čakať nedá, ale toto je už naozaj ako žumpa, čo tu vylievate
ficovoliči - ak niečo napíšete -akoby sa žumpa vyliala.
Chápem vašu mentálnu výbavu, od obdivovateľa ficka s pol sa toho veľa čakať nedá, ale toto je už naozaj ako žumpa, čo tu vylievate
...akoby si žumpu vylial...chápem, si ficovolič.
on ho nejako popiera, Nevieš čítať, alebo je pre teba nemožné pochopit význam písaných slov? Iste chápem - ficovolič....
na tvoje slová sa dá reagovať iba takto :
hlupák iba hlúposti dokáže napísať - a to je presne na teba
namášľaš fśi, že PS nemôže vyhrať voľby,
Tak si namýšľaj...
normálni ľudia vedia koho voliť ... a Fico to nebude.
ty nie si národ - ty si iba fickov sluha...rovankej inteligencie
a tie jkríže si vieda iba ty... vo svoje zmagorenej fantázii
takže za prejavenie svojho názoru pokojnou cestou treba vyšetrovať OČTK ??
To je tá fickova demokracia...alebo jeho pokus o puč týmto spôsobom?
my žiadame, lebo rozmášľame.
Vy iba ťaháte fickov voz...tupo poslušne...
koľko to ľudí sa stretlo na podporu ficka ???
40...????
niečo vierohodnejšiy by si mal vymyslieť.
Takejto hlúposti neveríš ani ty sám
pre blbečka každý blbeček - gratulujem ti
ja ťa posielam do russáckeho vražiaceho vojska?
a znova sa pýtam. KTO TU nerešpektuje voľby?
Nerešpektovať znamená hovoriť svoj názor a požadovať nápravu ???
na nič iné sa nezmôžeš?
Čo už od ficko teliatka...?
ani si si nevšimol, že o tej umelej inteligencii hovorila aj vládna garnitúra, že? Inteligente"....
další "Inteligent" prišiel..a začal rovnako "inteligentným" príspevkom
A že prečo sa tu chce človeku grcať....
kde tu u teba a tebe podobných vidíš zdravý rozum?
Iba tupo opakujete fickovu propagandu a šírite jeho klamstvá a jeho politiku nenávisti voči všetkým, ktorým sa fickova politika nepáči.
nepísal si o hraní,
písal si o nechýbaní.
Prečítaj si po sebe
tých pár fickovských teliat chce čo?
Odporúčame