asi dnes každý lepčí ako ficko a jeho smerácka korupčnícka strana.
Je to ako bolo za Mečiara....
asi dnes každý lepčí ako ficko a jeho smerácka korupčnícka strana.
Je to ako bolo za Mečiara....
praktiscky vo všetkom.
Len vy - jeho obdivovatelia to nechcete vidieť
spýtaj sa ficka, voči komu bude vyvolávať nenávisť, ak skončí vojna...?
psychóza je držať sa pri moci na úkor národa a klamať a klamať a klamať...
a nebolo by lepšie, keby vyhosti vás - russáckych kolaborantov?
Bolo by tu menej klamstiev a menej nenávisti
pekné klamstvo - tyké typické, fickovské...čo vám samozrejme stačí, aby ste ho tupo šírili ďalej.
lebo ficko rád niečo nenávistné vypustí z tej svojej papule "politika na všetky svetové strany" ....
aj Lukašenko je už politicky zdatnejší a ostrieľanejší...
k tebe len tak mimochodom - koľko peňazí dostanú terajšie štátne inštitúcie od štátu - teda aj od teba - na propagovanie Fica a spol? A to už je podľa teba asi v poriadku - za peniaze všetkých platiť fickovské propagandy...?
a nejaký dôkaz, že tu niečo tí tebou dehonestovaní, financujú?
Konkretne - nie fickove drísty - máš?
prehral iba v želaniach a fantázii vás - russáckych obdivovateľov.
A Fico - ak ho podporuješ, podporuj.
Ak si namýšľaš, če Fico je to jediné, čo Slovensoko potrebuje - tak si namýšľaj.
Ak nerozmýšľaš - tak nerozmýšľaj....
takže si si ani nevšimol, že táto vynovená hymna ja rozťahaná ako gate po vypratí a stratlila to, čo jej pôvodní autori považovali za prioritu - ráznosť, rezkosť...?
A tak teda nejaký Rosza má rozohdovať o tomm , ako to vlastne má byť s tou hymnou? Jeden jediný človek povie, že toto je to pravé znenie a prevedenie hymny? To myslíš vážne?
Slovo tradícia a tradičný význam SNSári a táto vládnuca skupina rada používa - ale čo keby sa aj v prípade hymny držali tohoto slova a významu ???
nuž, náš GP sa nejako nepodaril...bol kompromisom v čase voľby - a takým ak ostal...iba kompromisom.
hop hop hop, kto neskáče s fickom, tomu smer nezapletí tu napísané prípsveky hop hop hop
čo ty na to, milý obdivovateľ ficka a spol?
gašparko niekde hovoril o kirike...? Hovoril o možnosti úvahy VYSTÚPENIA....a to je také opatrné povedané, že aj vystúpiť by sme mohli - najmä ak to povie v Moskve, aby sa tam mohol hrať na hrdinu
okrem kopírovania fickových nenávistných klamstiev vieš napísať aj niečo rozumné?
aj teba, fickovolič. Ficko ťa skasíruje na daniach a ty si buseš ešte pochvaľovať
ako ftip dobré--aj keď smutný ftip., ale dobrý
niekedy je to tak - so sprostým musíš rozprávať jeho jazykom, aby ťa rozumel.
A tak s fickoviličmi je ťažko slušne rozpávať- nemajú na to mentálnu výbavu
hlupák - môžeš iba závidieť..
Na toho tvojho ficka prišlo 40 ľudí...tak záviď a urážaj - lebo iba toto vieš.
Odporúčame