...mimo Slovenska...
áno, nech žije...ale najlepšie mimo Slovenak - a môže kludne aj v Moskve ostať
niečo k veci dokážeš...?
Alebo iba drísty tvojej "inteligenčnej" úrovne?
to iba dokazuje, ako dokáže ľudí klamať..
a tiež to dokazuje iba to, ako radi majú poniektorí slováci klamárov
a zvolili ste to, čo ste zvolili... toho, čo ho musia teraz aj psychologovia prosiť, aby prestal byť bláznom
na iné hlúposti da nezmôžeš, Iba na tupé urážanie,?Čo už od fickovho zamestanca...?
áno voľby .. naštastie nie ficko, aj ked by si si to veeeľmi želal
ty ani nevieš, ako sa volá tvoj obľúbený politik svetového významu?
vaším tupým hlavám nepomože nič, bohužiaľ pre túto krajinu
a písani o tom je spúšťačom hlúpostí fickoovečiek
to sa pýtaj tých ficko ovečiek, čo tam boli. Napríklad Kalioskopa , kalibra...
demokracia je o tom, že ak sa ti niečo nepáč, tak môžeš požadovať zmenu
.
Ale to hlupák nepochopí..lebo mu to ficko nepovedal.
posudzuješ podľa vás - fickoovečiek, že,? Vás zvážali za guláš a odmenu v 2021 2022
aj tebe - lebo si asi rovnako na tom s "inteligenciou" :
on to pochopil, ty zjavne nie.
Nedostatok vo výchove slovenského jazyka, že?
dnes slováci demokraticky požadujú zmenu.
hlupák to ale nepochopí.
on to pochopil, ty zjavne nie.
Nedostatok vo výchove slovenského jazyka, že?
a nejaký dôkaz,?
Či iba typické fickovské drísty, že?
tupé teľa za PC píšuce tuposti...
pozri si správy russácej televízie, maľčik
Odporúčame