ten gymnazista je preceda slovenskej vlády a je každý deň v telke a v médiách a je nejako zodpvedný za smerovanie Slovenska ???
Pííííš
ten gymnazista je preceda slovenskej vlády a je každý deň v telke a v médiách a je nejako zodpvedný za smerovanie Slovenska ???
Pííííš
takže teba trápia demagogocké bludy - to čo som napíísal ja.
A netrápi ťa to, na čo som reagoval - lebo jeho som okopírovaj a zmenil iba histoirické skutočnosti.
Takže ak ťa trápie moje bludy, prečo ťa netrápia bludy Babú - ove?
Lebo sa ti to už nehodí...?
je absurdné, ako fickoovečky ste schopní a ochotní čokoľvek povedané na fickovu adresu obrátiť na "politickú objednávku". Iste , kritizovať toho vášho pánbožka zo Súmračnej je hriech...poznáte výzanm slova náboženský fanatik? Prepísané na "ficko fanatik"....
Pre normálneho človeka platí, že 1+1=2
Pre fickofanatikov platí, že 1+1=toľko, koľko povie ficko...
je absurdné, ako vy fickoovečky ste schopní a ochotní čokoľvek povedané na fickovu adresu obrátiť na "politickú objednávku".
za Mečiara sme smerovali do medzinárodnej aj ekonomickej a aj politickej izolácie.
Na konci vlád pravicovej Dzurindovej vlády sme mali prídomok "tiger Europy". A stúpali sme v rebríčkoch aj ekonomických aj politických hodnotení
Od čias vlády SMERákov r.2010 pomaly ale isto klesáme v rebríčkoch ekonomických ukazovateľova a aj tých politických... nájdeš na nete , ak sa ti chce vyhľadávať.
Postačuje takto narýchlo...?
Kto organizoval pochody po uliciach roku 2021-2022?
SMERáci to nedokázali zvládnuť to znamená že to riadil niekto komu čertovsky leží Slovensko v zuboch! Chceli ste aby sa tu strieľalo? Chceli vojnu? Toto je absurdné! A že máme málo psychyatrov pre SMERáckych politoikov! Máme ich ako vidno dosť keď majú čas zaoberať sa politikou - lebo ako každý občan majú PRÁVO sa vyjadriť k veciam verejným!
Matovič sa nepodaril... a tak aj jeho voliči ho už nevolili.
Ale ficko ovečky sú neopučiteľné..je vám jedno, aký ficko je a čo narobil alebo že nič pre Slovensko nurobil a nerobí...hlavne, že je váš vodca a vy ho budete stále voliť...ako stádo volov. Ako povedal fickkov kamarát Haščák...voliči sú houno...
stačí si nájsť a porovanť údaje - sú na nete vyhliadateľné. A môžeš si potom nahovárať, že to, čo ti do hlavy tlačí ficko-propagadna, je akože pravda....
ak by si nemal flavu plnú fickových hlúpostí, tak by si videl skutočnosť - a tá je veru nie dobrá
a už si ich s tými vakcínami prekukol...jašteri začínajú ovládať svet.
Gašpar v Moskve vyjednal, že Slovensko prestane podporovať Ukrajinu?
To bol cieľ "výjazdu" ?
ficko občanov nešikanuje a ficko občanov neuráža... a tráva je modrá a vy ste jediní, čo viete niečo o svete.
iný argument, čo by ficka aj obhájil - máš?
Alebo iba tento "agrument" ...?
ak nemáš argument - tak píš to, čo doteraz.
Za hlupáka už si, tak pokračuj, nech si aj na smiech
na srať ti, nie si môj za,mestnávateľ, ako si ty ficko..a píšeš také stupidyty, ža iný zby sa za ne hanbil
ak by si tu nedrístal a prečítal si tlač r.2020- a ďalje -. tak by si sa dozvedel.
Aly ty a tebe podobní tu radšej budete strúhať "hrdinov"...alôe hlúpych.
miláčik - čo tu pletieš slovo nacisti? Čo má nacizmus spoločné s nami a fickom?
Píííííš
čítal si aj vtedy dennú tlač, alebo iba teraz si sa zamestnal ako fickov obhajca?
ktorú s nim nikto už roky nevidel..zato frajeriek viac...
Odporúčame