hlupák je stále postrachom... lebo je hlupák
hlupák je stále postrachom... lebo je hlupák
a niečo k tomu, že niekam Slovensko nevedie a iba rozštváva...?
teba už asi pustili , ako nevyliečiteľný prípad
zvládneš takúto zložitú otázku ? :
kto dnes vládne na Slovensku ?
kto dnes vládne?
Zvládneš túto zložitú optázku?
no, ešte že si si na sorosa spomeńul - a tým už asi došli "argumenty", že?
špecialista Kotlár im to vysvetlí - ten vie všecko !
daj konkretzny doklad, že šimečka ide poslať vojačkov na Ukrajinu.. (ani nemôže, kedže nie je vo vláde, ale hlupák tomu uverí..)
aký optimizmus, ked načele štátu je človek šíriaci nenávisť, človek, čo sa ide objímať s masovým vrahom Putinom...?
ešte spomeň sorosa - lebo nič iné ako drísty a klamstvá nevieš.
nie som tvoj podriadený, aby si mne rozkazoval, ako tebe ficko rozkazuje, tupá ovečka...
a ty si kto? O tebe nikto nikdy v živote nepočul...
veru , uvidíme prečo Ficko pre Putina toľko robí...
Ficko a kapitáň Putinovi chcú priniesť celé Slovensko...!
Keby mu radšej dali takých ako si a ostaných nechali na pokoji...
ak máš podklady na to, že opozícia sa pokúsila o atentát na Fica - chod na políciu.
Alebo NEKLANM
A tvoje ostané drísty sú na rovnakej "úrovni".
tak prečo takí narušení ako si ty, nejakú akciu posudzujú?
russácky zamestanec, tlamu drž ty. Ty tu nikomu nebudeš nič prikazovať, so svojim profilom kolaboranta.
A matovič - ten teraz vládne a niekam vlečie Slovenko, hlupá-ku????
..nastúpila ficko légia, na obhajobu svojho zamestnávateľa..
Milý pisateľ - už iba fakt, že ho tu a takto obhajujete v tejto veci hovorí, že je to pravda o ňom.
..nastúpil ďalší obhajaca ficka a spol, takže aj tebe:
..nastúpila ficko légia, na obhajobu svojho zamestnávateľa..
Milý pisateľ - už iba fakt, že ho tu a takto obhajujete v tejto veci hovorí, že je to pravda o ňom.
aete raz tebe :
..nastúpila ficko légia, na obhajobu svojho zamestnávateľa..
Milý pisateľ - už iba fakt, že ho tu a takto obhajujete v tejto veci hovorí, že je to pravda o ňom.
..nastúpila ficko légia, na obhajobu svojho zamestnávateľa..
Milý pisateľ - už iba fakt, že ho tu a takto obhajujete v tejto veci hovorí, že je to pravda o ňom.
Odporúčame