Ukrajina a USA sa dohodli na podmienkach ukončenia vojny. Kellogg poodhalil podrobnosti
kdeze EU, to USA uplne vypustili
dojednali akurat tak USA s Ukrajinou nieco, EU pri tom zrejme vobec nebola
uloha EU je teraz po tom co USA na konflikte konecne zarobia a ziskali monopol nad energonosicmi pre EU, dalej eskalovat tento konflikt az do uspesnej jadrovej apokalypsy
v Europe uz davno nebola poriadna vojna. Treba si uvedomit kolko rokov ubehlo medzi 1 a 2WW a teda ze 3WW uz vyrazne meska
nastastie EU politici na to myslia a verim, ze urobia aj nemozne aby ju vyvolali
europsku diplomaciu uz uspesne zahlusili. dnes EU ako diplomaciu pouziva delostrelecke granaty, raketove systemy a mame aj zopad jadrovych zbrani keby sa stale na fronte nedarilo