treba len dufat, ze sa tam Putin udrzi co najdlhsie lebo taky Medvedev sa nebude vediet tak drzat spat ako Putin. Neviem ci tam maju lepsich diplomatov ale na druhu stranu rusi nemaju dovod verit zapadu kedze historicku sancu na zmier medzi zapadom a Ruskom po rozpade ZSSR zapad na cele s USA uz premrhal. A mozeme tvrdit, ze zamerne. Vsetky snahy o zmier USA sabotovali, ci uz vstup Ruska do NATO, prezentovanie konca studenej vojny ako prehru ZSSR a vitazstvo USA ci dalsie snahy Ruska o obchodnu spolupracu s EU, hlavne Nemeckom


