S pádom Asada padla aj výroba ťažkej drogy: 'Kokaín chudobných' vynášal diktátorovi a rodine miliardy
toto napisal komuništ k ironickej otazke preco nejdu USA branit Syriu teraz ved oni ropu radi
okrem toho ze nepochopil zjavnu ironiu napisal toto kolosalne klamstvo... musim to sem dat lebo ukazuje ake nezmysli su schopne americke filcki vypotit
A čo ju Arabi budú piť ? Musia jupredať na svetovom trhu. Vy rusofilcky stále klamete že USA chce niekomu zobrať ropu: USA len chce zaručiť aby sa ťá ropa dostala na trh a aby nejaký diktátor neobsadil ropné krajiny a zastavil produkciu čo by zničilo svetovú ekonomiku. Tiež by si mal komisár vedieť že USA je momentálne sebestačné v produkcii ropy a plynu a robí ti všetko aby hlavne západná Európa nebola vydieraná