trosku nefer prirovnanie kedze Izrael je jednym z najmilitantnejsich statov na svete a podporuje ho USA co je najmilitantnejsi stat na svete
co maju druzovia na svoju obranu? par kalasnikovou a jedno RPG?
trosku nefer prirovnanie kedze Izrael je jednym z najmilitantnejsich statov na svete a podporuje ho USA co je najmilitantnejsi stat na svete
co maju druzovia na svoju obranu? par kalasnikovou a jedno RPG?
co zase nechapes? ved pisem, ze rusi su predsa ti zli ale demokraticky zapad je ten dobry
alebo nas tu media neustale klamu od roku 2000 ???
inak clanok uplne onicom, ako keby ho pisal nejaky diskuter, napriklad taky Player
:DDDD
aky eufemizmus, ze zlikvidovali
vam v tej Pravde uz totalne hrabe
HUR je od vcera teroristicka organizacia takze preco sem davate vyjadrenia nejakych teroristov?
ja nie ale je zaujimave ze zapad to uz nijako netrapi
skusam si predstavit keby nieco taketo urobili rusi ze aka by bola reakcia zapadu
hmm...
to je ake mile od Rakuska, ze ich posiela naspat k dzihadistom a ich dlhym nozom a macetam
aj 1000 EUR im daju prispevok na navrat
:DDDD
Pozrel si sa a co si zistil?
mzv je skratka Ministerstvo zahranicnych veci?
comu zase nerozumies?
vidim ze tam mate velmi vela casu a nic poriadne na praci
:DDD
no a syrskych vojakov co dezertovali z Asadovej armady teraz vo velkom popravuju dzihadisti z "umiernenenej syrskej opozicie"
:DDDDDDDDDDDDDDD
zda sa ze zo Syrie nezostane nakoniec nic
druha moznost by bola opustit svoju domovinu
hmm
ale tak vies...Ukrajina prehrava na plnej ciare a jej koniec je na spadnutie, tak chlapcov nechaj aspon tu oslavovat "vitazstvo" nad fiktivnym nepriatelom ktory ich ani neohrozuje
:DDDD
skus nabudce vyzdvihnut slovo brutalne nejako takto BRUTAAAALNE
z tej "porazky" sa uz nikdy nespamataju a teraz prehraju aj na Ukrajine, tak si chcel napisat? Toto ti neustale beha po rozume?
:DDD
pocitam, ze tak do konca roka bude skrabakov drzat vzrusenych situacia v Syrii a ked zistia, ze europanom to nechava lahostajnych tak svoje zraky od tejto temy odvratia
skusaju ju vselijako pouzit proti Rusku alebo otocit v ich neprospech a vobec nedokazu analyzovat, ze co to skutocne prinesie Syrii a obycajnemu syrskemu ludu. Proste klasicke cervene sukno pre byka
Dovod?
akoze nerozumiem co ma spolocne rusko-ukrajinsky konflikt a navrat Trumpa s tym, ze by brexitanci volili zrazu inak?
Co sa tyka konfliktu tak su v NATO ktore toto zastresuje a co sa tyka Trumpa, tak tam snad briti maju lepsie dohody s USA, ved inak by neodchadzali keby sa im to nevyplatilo. Co sa tyka migracie je to na nich, uz im Brusel nemoze diktovat ziadne kvoty. Druha vec je, ze je uz aj tak mozno neskor, ked tam maju v politike uz vselijakych pristahovalcov a najoblubenejsie chlapcenske meno sa v Anglicku a Wellse stal Muhammad, ktory prvy krat predbehlo mena ako Noah ci Oliver
to je ta parodia s nazvom NATO a EU
keby nezomierali ludia tak je to doslova na smiech
ak by obidve strany nechali tak, tak je davno po konflikte...
ukrajinci ani nechcu bojovat proti rusom resp., za americke zaujmy coho dokazom a dosledkom je mohutny exodis ludi, hlavne muzov z Ukrajiny
a potom sa budu cudovat ze zatial co roky leju miliardy EUR do bezodnej jamy s nazvom Ukrajina, sa im narod radikalizuje... Ukrajine miliardy a europanom vyssie dane
:DDD
co to trepe ten samorost ved Rusko krachuje, uz vyse roka nevyraba ziadne zbrane ale usilovne vlaci z Ukrajiny pracky aby mohli pouzit cipy z nich na svoju obranu
Odporúčame