skor tipujem nejaku fabriku kde ukrosi vyrabaju vojensku techniku
:DDD
skor tipujem nejaku fabriku kde ukrosi vyrabaju vojensku techniku
:DDD
zisti si od mangalice
:DDD
rusi uz avizuju, ze daju ukrajincom zase po prstoch lieskou ako v skole, az ich budu stipat poriadne
tak captagon hovorite :)
USA vyrabaju tiez velmi tazku drogu ktoru vyvazaju do celeho sveta a vola sa Pentagon
:DDD
no vidis a napriek tomu pobavilo ako nie tak davno dozadu prelepovali obaly na tychto vyrobkoch aby tam nebolo slovo "ruské"
:DDDD
ale preco? ved je tam ropa
:DDD
EU cakaju dalsie vlny syrskych migrantov
Matisak :))))
Sýrske ženy pózujú s opozičnými bojovníkmi v Damasku
:DDDD
najlepsie bude ked sa vramci EU zacneme medzi sebou vadit...ale co by sme nespravili len aby sme vyhoveli USA v jej medzinarodnej politike ?
ti vojaci ked dezertovali tak asi nechceli klast odpor, takze preco boli popraveni? este nejaka blba narazka na paralelu s nasou neznou revoluciou?
vcera media priniesli informaciu o poprave cez 50 vojakov ktori dezertovali z Asadovej armady ale tato info sa k panovi Danisovi asi nedostala
mozno tych vojakov umiernena opozicia usteklila pierkami k smrti
nerozumiem tymto infantilnym recnickym otazkam ked aj ked v obmedzenej forme tak spravy zo Syrie este nejaky cas budu prudit. Vcera napriklad priniesli informaciu o poprave niekolko desiatok vojakov Asadovej armady ktori sa vzdali
mzv je skratka Ministerstvo zahranicnych veci?
a si skrabaci myslite ze on nema svoje vlastne zdroje informacii? Urcite dostava informacie aj od Ruska ktore v Syrii bolo aktivne niekolko rokov. haloooo
este vas bavi tato PROPAGANDA?
staci sa pozriet kto je skutocny vlastnik a prijemca vyhod syrskej ropy a zanalyzovat situaciu co sa zmenilo po pade Asada
preco nie...ved nehnutelnost bude vlastnit po odkupeni stat a moze ho neskor vzdy predat
ked mame miliardy na F16ky a nemci miliardy na migrantov tak toto su uplne supy, ktore navyse stat moze neskor vzdy spenazit
aj vlk zostane syty aj ovca cela
ked si nemci schvalili take zakony tak by si mali na ne vytvorit aj fondy. Nie ze len euroval no problem a ostatne nech sa deje vola Bozia
Allahu Akbar bratu, chces sa naucit toto uzitocne remeslo?
to je len zaciatok
kazdopadne vobec nelenia...popravy bezia v plnom prude a krv sa vali potokmi
mozno zaucaju novacikov ako maju spravne stinat hlavy, lebo to nie je jednoduche ako to na prvy pohlad vyzera
co tam po hrobke ale vcera bez sudu popravili niekolko desiatok dezerterov Asadovej armady.... zlozili zbrane a nechceli proti nim bojovat. Evidentne velmi zle sa rozhodli
zahranicna reakcia zapadu na tieto udalosti? nijaka
ako sa USA a jej prezidenti spravaju k spojencom (podotykam k vyznamnym spojencom ako je Nemecko a nie Slovensko :DDD )
Trump
Po zvadách, ktoré tam nastali, jej Trump údajne na stôl hodil dva bonbóny so slovami: „Tu máte, Angela, aby ste nemohli povedať, že som vám nič nedal.“
afera Obama
Aféra ohľadom odpočúvania Angely Merkelovej americkou Národnou bezpečnostnou agentúrou (NSA) vyvolala veľký medzinárodný škandál a napätie medzi Nemeckom a USA. Merkelová vyjadrila svoje rozhorčenie a nemecká vláda si predvolala amerického veľvyslanca, aby poskytol vysvetlenie.
Nasledne si Merkelovu pozval Obama do Bieleho domu na kobercek a vysvetlil jej americky pohlad na vec. Nasledne bolo po afere
Odporúčame