len USA oficialne priznalo ze do vojny na Ukrajine uz nalialo viac ako 60 miliard dolarov !!!
samozrejme kovboji si to vyberu naspat aj s urokmi
len USA oficialne priznalo ze do vojny na Ukrajine uz nalialo viac ako 60 miliard dolarov !!!
samozrejme kovboji si to vyberu naspat aj s urokmi
tak partizanske hnutie hovorite
ti budu urcite aj za znicenim NS1 a NS2, houbeles ukrajinci ci USA spolocne s Normi
ruski partizani to boli :DDD
nedal adminovi moc na vyber
v podstate gro jeho prispevkov bolo na trestne oznamenie nieto ban
ak dovtedy Rusko nedosiahne svoje ciele ktore si urcilo v tejto specialnej vojenskej operacii lebo potom uz vyjednavacia pozicia zapadu bude nulova. Jedine zeby konecne odhodili masky mierotvorcov a NATO vyhlasilo Rusku vojnu v mene Ukrajiny
Boh nas vsetkych ochranuj pred takymto scenarom!
je pravda ze Rusko malo viac cervenych ciar ohladom rozsirovania sa NATO smerom k Rusku a nic moc sa nestalo aj ked sa NATO rozsirilo o dalsie krajiny vratane nas. dalsou cervenou ciarou ohladom rozsirovania NATO bola Ukrajina ale to bol len dalsi blaf zo strany Ruska a jeho "neprekrocitelnych cervenych ciar", ci? Alebo uz si to nikto nemysli, ze Rusko vie len blafovat?
potrebujeme teraz skusat, kde su tie cervene ciary ohladom pouzitia jadrovych zbrani po tom ako rusi dokazali, ze vedia nielen rozpravat ale aj konat?
snad bude aj viac chutit ako tie rozky
mozes spustit stopky
takze zatial co sa tu budeme s Ruskom pomeriavat a zivit dalsiu studenu vojnu tak vsetkych predbehne Cina a ta sa stane supervelmocou? aky je toto plan?
myslis ze dal zamordovat aj janukovyca?
:DDD
udajne aj trumpa a to je uz co povedat, ked Putin diktuje USA ako maju dopadnut volby udajne najsilnejsieho cloveka na svete. ale ak ho urcuje Putin tak potom on musi byt ten najsilnejsi clovek na zemi, ci?
kde sa dvaja biju, treti vitazi
bohuzial pre nasu smolu lebo EU to v ziadnom pripade nebude
ten Putin snad ani nespava ked toho tolko stiha..
predpokladam, ze aj SMER ovlada Putin a diktuje Ficovi co ma urobit a co povedat, co podpisat a kde sa ukazat
+++++++++++++++
velmi dobre napisane a bohuzial je to tak
isty cas som si nariklad myslel - bol som si tym isty - ze za nasich zivotov uz ziadna velka vojna v Europe nebude pretoze v minulom storoci sa Europou prehnali dve velke svetove vojny - ano bojovalo sa aj inde ale gro celeho toho sialeneho masakru sa odohravalo v Europe, takze europania sa uz museli poucit na svojej minulosti a urobia vsetko preto aby tomu zabranili
dnes si to uz nemyslim inak by sa nedialo to co sa prave deje
tak to vyzera, ze nez sa Trump ujme uradu tak bude na Ukrajine uz aj dobojovane
zachvilku budeme papat naboje lebo tie budu lacnejsie ako skutocne potraviny
uz teraz sa mozete ale spytat USA ci stalo neustale prekracovanie ruskych cervenych ciar k rozsirovaniu NATO smerom k Rusku za to?
jasne nikto neveril, ze to rusi naozaj urobia ved predtym tolko statov preslo pod NATO a Kremel len neustale recnil a varoval... ale boli to len prazdne reci... ci nie?
a vlastne aj komplet KLDR obsadit a v Souli si zeleny s bidetom mozu dat vitaznu veceru a chlapsky si drukovat navzajom ako dobre bojovali, len im v psychiatrii nesmu vypnut pocitac po vecierke, lebo inak je koniec
:DDD
s takou armadou ale mozu obsadit aj celu Cinu ako som napisal
ved to by bolo fantasticke
:DDD
ukrajinci su najlepsi bojovnici na svete, pri obrane je pomer 5 az 6 zabitych rusov na jedneho zabiteho ukrajinca, ked sa brania a ked utocia na Rusko tak je ten pomer stale v prospech Ukrajiny a to 2 zabiti rusi na 1 mrtveho ukrajinca...
okrem toho, polovica zranenych ukrajincov sa vracia naspat bojovat na front... clovece preco vlastne USA na Ukrajinu tlaci aby dodala viac vojakov? Ved s takou efektivnou armadou sa coskoro nezastavia nielen v Moskve ale ani na hraniciach Ruska s Cinou a prevalcuju to az k pobreziu severneho Ticheho oceanu
no...kedze teraz je v mode posmievat sa Rusku ohladom jeho "cervenych ciar" co sa tyka ich jadroveho programu, tak malo predtym tiez cervene ciary ohladom rozsirovania sa NATO smerom k Rusku. Tie sa prekracovali a rusi ich menili a tak zapad nadobudol presvedcenie, ze tieto "cervene ciary" neexistuju. Ukrajina dokazala pravy opak. No a teraz sa ti isti "analytici" a "odbornici" smeju cervenym ciaram kde Rusko si vyhradzuje pravo pouzit jadrove zbrane. Naopriklad utok Ukrajiny na Kursku oblast je takou. Vdakabohu sa tak nestalo ale poniektori nechapu, ze americania budu provokovat az sa ozaj moze nieco stat co nepojde uz vratit spat, kedze ich krajina je daleko. Alebo aspon si to naivne myslia...
Odporúčame