sa ti prisnilo po liekoch na spanie?
sa ti prisnilo po liekoch na spanie?
ty to mas uz za par, takze chapem ze ta to netrapi
zase si sa dostal k autu?
vsetci vieme ze si to bol ty tak sa tu teraz nehraj na neviniatko a nezvaluj to na druhych
:DDD
Stanko comu zase nerozumies? mas vobec maturitu?
kto tu hovori aby si niekam utekal? nerozumies pisanemu textu?nie si ty nahodou vysluzily policajt?
oni uz roky prichadzaju do Europy. Migrantsku krizu si nepamatas? mas alzhaimera?
7 civilistov zomrelo lebo na Homs utocia teroristi podporovani z USA
ale teba staci len ze je tam Rusko a viac ti netreba
vladne sily sa brania a pomahaju im spojenecke ruske sily
takze teraz ked Pravda sem da dalsi clanok o nejakych zabitych ukrajinskych civilistoch po ruskom utoku, tak to treba chapat presne opacne. Rovnaky meter
uz sa tesime na ten novy rezim ktory tam vznikne
nestacila Libyia ani Irak ci Afganistan, v krajinach kde je hlboko zakorenene nabozenstvo ktore zenu povazuje za druhoradu proste treba aj tak vybudovat demokraciu na zapadny sposob. Rozdrbe sa len dalsia krajina
Ale pockaj....Syria ma ropu aj zemny plyn a dalsie nerastne bohatstvo a to strycek Sam potrebuje. On sa dohodne aj s diablom len aby mohol dalej kradnut
ta robil a aj pri tom kvical ako prasa
samozrejme ze nie amici...bozechran...prasa si akurat tak ty a tvoja rodina
ked ich bezproblemov dokazes tolerovat USA tak kde mas problem?
no daj dokaz ze je Lavrov masovy vrah
ak tu niekto ma si nieco dostudovat tak si to akurat tak ty
aj ten ukradli vdaka genocide povodneho obyvatelstva
hanobenie rasy alebo naroda je trestne tak by som si na tvojom mieste daval vacsi pozor na jazyk
mna by skor zaujimalo ci bude mat Trump ochranu ako americky prezidnet alebo nie pretoze nim este nie je ale uz bol zvoleny a je to len otazka casu
no Francuzi s tym co tam maju sa budu musiet poriadne snazit aby cela akcia prebehla v poriadku a nikomu sa nic nestalo
Keby bol Putin taky ako ho zapad vykresluje, tak by celu elitu zapadneho sveta poriesil jednym Oresnikom
USA si nemozu dovolit prist o podporu Rumunska.... o tom boli aj ich vyhlasenia
zneli ale skor ako vyhrazky
od dnes...si zapamataj ked sa vam to vrati potom si spomen
ak by sa to zistilo tak to bude utajene, kludne ludi ktori by to zistili aj zneskodnia a hodia to na rusov
takze nikoho v Rumunsku ani len nenapadne vysetrovat tymto smerom
tak vyplavaj
NETREP ALE SANKCIONUJ !!!
z tvojich reci sa americke deti nenajedia
Odporúčame