taky uz je osud kolonii...
taky uz je osud kolonii...
presne tak....tento anal-itik akosi pozabudol, ze Rusko malo "pomeslene" cervene ciary aj k rozsirovaniu NATO smerom k Rusku a jednou z nich bola Ukrajina. Teraz je tam vojna a to len preto lebo si niekto v USA povedal, ze Rusko len blafuje ako si teraz hovori ze Rusko so svojimi jadrovymi zbranami tiez len blafuje
takymto by som pustal filmy ako The day After, On the Beach, When the Winds Blows alebo Threads nonstop aspon tyzden dokola
nadherna diplomaticka facka zelenemu bidetovi
„Chápem jeho situáciu. Nikomu neprajem, aby bol v pozícii, v akej je teraz. Dnes už nepatrí sebe, ani svojej krajine. Zelenskyj už nepatrí Ukrajine a Ukrajinský národ obhajuje záujmy inej krajiny. Som si istý, že Ukrajinci budú analazovať situáciu a porozumejú tomu, čo sa teraz deje na Ukrajine,“ uviedol Kaladze, ktorého citovali gruzínske médiá.
"V Gruzínsku, v Tbilisi, je veľa ukrajinských rodín, ktoré utiekli pred problémami, pred vojnou. Tieto rodiny, ich deti, ťažia z toho, čo im mesto Tbilisi ponúka. Tieto rodiny budeme naďalej podporovať. Toto je naša odpoveď na Zelenského vyhlásenie,“ dodal.
vobec ti neni podozrive ze vladne v krajine uz 24 rokov, prestal vselico a zrazu sa jeho vlada pominie rychlostou svetla? :D
v Syrii teraz po stiahnuti Asada a Ruska zostava prekvapivo zaujmy Turecka proti USA a Izrael proti obidvom.. spojenci si zrazu zacnu liezst navzajom do kapusty :DDD
uz tam nebude Asad ani rus na ktoreho vsetko doteraz zvalili
teraz tam bude "umiernena opozicia", kurdi s podporou USA, turci a ich protikurdske zaujmy a Izrael ktory na nic necakal a uz si anektoval cast syrskeho uzemia ako je jeho dobrym zvykom ale media su ticho
:DDD
o zlepsenie zivota ludi nikdy USA a jeho zapadnym spojencom ani neslo. su to novodobi kolonizatori. Podstatne je, ze zacala tiect tym spravnym smerom lacna ropa ktoru nasledne mozu draho svojim spojencom predavat a aj dalsie dohodnute obchody bez narusenia prebiehaju
diktatorov maju aj ine krajiny v regione ale tym sa Arabska jar zahadne vyhyba uz roky. Cistou nahodickou maju spolocne to, ze obchoduju s USA a udrziavaju s USA nadstandardne dobre vztahy
same nahodicky :))))
o to nikdy USA a jeho zapadnym spojencom ani neslo. su to novodobi kolonizatori. Podstatne je, ze zacala tiect tym spravnym smerom lacna ropa ktoru nasledne mozu draho svojim spojencom predavat a aj dalsie dohodnute obchody bez narusenia prebiehaju
diktatorov maju aj ine krajiny v regione ale tym sa Arabska jar zahadne vyhyba uz roky. Cistou nahodickou maju spolocne to, ze obchoduju s USA a udrziavaju s USA nadstandardne dobre vztahy
tento urcite veri aj tomu ze hviezde vojny su realita a caka keyd ho nejaki jedi pride navstivit. Sithov ale z duse neznasa lebo ti su zli ako mu bolo ukazane
:DDD
este keby si tak tomu aj rozumel a chapal co sa v Syrii vlastne stalo a ako bolo mozne ze behom 3 dni bola dobita cela Syria ked Asadi v Syrii vladli viac ako 50 rokov a sucasny Asad od roku 2000 co je 24 rokov. Mozno viac ako je tvoj vek
:DDD
nechaj ho...prave preziva nirvanu
:DDD
ukrajinci nemaju straty, vsetci na zapade vedia ze ukrajinci su nesmrtelni :DDD
media to prozapadnym demokratom uz ale neukazu a co oci nevidia, srdce neboliii
btw uz dlho som tu nevidel nejaky clanok ako sa demokracii a ludom dari v "oslobodenej" Libyii ci v Iraku
:DDD
Vsetci nie. Okrem bahrajnskeho krala Hamada je tu aj saudskarabska monarchia alebo take SAE. Je urcite cista nahoda, ze vsetky tieto krajiny a ich vodcovia uzko spolupracuju a obchoduju s USA a preto sa im vyhla arabska jar. To su vsetko take zaujimave nahodicky ale, vsak? :)
pouzivali ich aj americania...to ti nejako uniklo v tej "kritike" vsakaaaano :DDD
ale uz bude dobre v Syrii lebo zly Asad-Fasad je uz prec
:DDD
to by si od toho fetaka chcel privela
:DDD
jemu nejde ani o nejakeho Asada...keby sa dohodol s USA a tie nad nim vztycili ochrannu ruku, tak behom dna by tu zacal pisat o dobrom Asadovi, ktory to nandal Rusku. A presne o to mu len ide, ze rus nepochodil v Syrii. Je taky sprosty, ze ani nechape, ako Putin vybabral s USA, Izraelom a Tureckom. Teraz tam zostali tieto krajiny a ich zaujmy ktore stoja proti sebe navzajom. Nie je Asada ani Ruska v Syrii ale teroristi tam zostavaju a upevnuju sa
je tak hlupy, ze v tych krvavych ociach vidi len Rusko a ze sa strategicky stiahlo
bohuzial pre normalnych ludi ktori tam ziju. Mozeme ocakavat dalsie velke migracne vlny syrcanov do EU a spolu s nimi aj zopar teroristickych buniek
teroristi nepotrebuju vaznice, tam sa sekaju a rezu hlavy a ine koncatiny v priamom prenose za bieleho dna a s obecenstvom aby kazdy zil v strachu a nepomyslel na nejaku rebeliu...
bohuzial pre tych ktori v tej krajine ziju ale teraz sa uz nebudu moct vyhovarat na Asada ci Kaddafiho co libyjci uz spoznali na vlastnej kozi
necakajte ale ziadneho zapadneho investigativneho novinara ktory by tam vycestoval, ohrozil seba a priniesol informacie o zverstvach ktore sa tam teraz deju. Kritiku by zapad aj tak neprijal. Dolezite su len zaujmy, obzvlast tie americke
tam nebudu vediet co skor vybrat tolko ich maju a miliony civilistov na svedomi
a navyse v krajinach kde zapadny svet uz urobil "poriadok" sa situaciu uz nemonitoruje
takze len malokto vie, ze v Libyii po pade Kaddafiho sa dari trhom s otrokmi a ze tam ludia zomieraju bez sudov a teroristicke skupiny si tam beru co sa im zachce, pretoze "spravodlivy zapad" sa uz nepozera. pokial tecie ropa a obchody idu ako boli dohodnute, tak sa nic neriesi. Kaddafi ci Asad neboli o nic horsi ako taki saudskoarabsky kral alebo jeho podareny korunny princ
Odporúčame