mozno si pamatate kratku aferu ako si korunny princ Saudskej Arabii objednal vrazdu nepohodlneho novinara ktory si dovolil kritiku k saudskoarabskej monarchii. bol ochotny zajst az tak daleko, ze ho jeho agenti nalakali na saudskoarabske velvyslanectvo v turecku kde ho brutalne zabili, rozstvrtili a ostatky rozpustili v kyseline a to vsetko pred ocami celeho sveta. Po dokoncenej ale napriek tomu zbabranej akcii (kedze sa zacala vysetrovat) prebehol v SA fraska na sud, este aj Trump mal reci ze ak by sa to potvrdilo tak by to bolo velmi znepokojive a viete ako to dopadlo? USA spolu so zapadnym svetom nemaju najmensi problem sa s korunnym princom stretavat a budovat priatelske vztahy v ocakavani ze ked usadne na saudskoarabsky tron, tak sa budu peniazky dalej len tak sypat a ropa potecie. Nikto nevysetruje a ani len neskuma co sa deje v krajinach ako SA ci SAE. Riesi sa len Syria, Libyia, Iran, Irak a dalsie krajiny, ktore sa pred USA nesklonili


