ano myslis si to...presne ako tu vyskali a pistali od radosti ked Ukrajina zautocila na Rusko a obsadila nejaku cast v Kurksej oblasti.
debilkovia ktorym uz nic netrci z americkej zadnice si neuvedomili, ze Ukrajina takto velku cast svojich vojakov v podstate odpisala a tiez nevedeli o tom, ze Rusko s KLDR podpisali zmluvu o vojenskej spolupraci a prave utok na Rusko ukrajincami Putinovi rozviazal ruky aby ju vyhodne vyuzil. Potom tu zase pistali, ze Rusko eskaluje vojnu.


