mali by...aby si cinania uvedomili konecne pravu podstatu zapadu ak ju este nepochopili
mali by...aby si cinania uvedomili konecne pravu podstatu zapadu ak ju este nepochopili
sankcie su uplatnovane len zo zapadneho sveta
to nie je ani zdaleka polovica svet
Pocet obyvatelov krajin G7 je odhadom 780 miliardy, t.j. 0,78 miliardy
Krajiny BRICS maju priblizne spolu 3,3 miliardy obyvatelov co predstavuje viac ako 40% svetovej populacie
a samotne sankcie maju dopady nielen na Rusko ale aj na nas samotnych. Na USA nie ale na krajiny EU vyznamne. Ceny energii su okrem ineho toho dokazom
kazdy rok musi Slovensko dotovat ceny za plyn aby ludia na Slovensku nepomrzli. My nemame zapadne platy, len zapadne ceny
sankcie su uplatnovane len zo zapadneho sveta
to nie je ani zdaleka polovica svet
Pocet obyvatelov krajin G7 je odhadom 780 miliardy, t.j. 0,78 miliardy
Krajiny BRICS maju priblizne spolu 3,3 miliardy obyvatelov co predstavuje viac ako 40% svetovej populacie
a samotne sankcie maju dopady nielen na Rusko ale aj na nas samotnych. Na USA nie ale na krajiny EU vyznamne. Ceny energii su okrem ineho toho dokazom
kazdy rok musi Slovensko dotovat ceny za plyn aby ludia na Slovensku nepomrzli. My nemame zapadne platy, len zapadne ceny
no treba ho odstavit, najlepsie zdiskreditovat
v tom su USA a ich mopslik EU tiez odbornici
este ze USA do nicoho nezasahuju vo svete... a aj tych niekolko miliard dolarov investovali na Ukrajine do kolacikov
zda sa ze zeleny bidet kazdy jeden den po novom niekoho zo zapadu skritizuje
no nie je spokojny, takto mu to amici niekolko rokov dozadu nevykreslili... podla ich informacii uz mal sediet v Kremli a stlacat jadrove gombiky
Za náhrobok symbolizujúci Navalneho politický boj proti režimu šéfa Kremľa Vladimira Putina navrhujem mapu USA
bol to dobry agent ale nie lepsi ako Jelcin
vo Francuzsku sa deju zaujimave veci...ale to aby clovek hladal
treba za tuto ponuku pekne podakovat a spytat sa ako napreduje vyroba stihaciek za ktore Slovensko uz zaplatilo
mimochodom okrem USA ziadna ina ponuka nebola alebo automaticky bola vyradena ako nekompatibilna s NATO?
ozaj ziadny spojenec nevyraba vrtulniky len USA?
problem atramentovych tlaciarni je, ze pokial sa nepouzivaju pravidelne tak v nich atrament zaschne a upcha trysky tak, ze ani cistenie hlavy nepomoze a je nutne kupit novu napln. To mi tiez nepride velmi ekologicke.
kazda technologia ma svoje pre a proti ale zase mudre hlaby z Bruselu idu bozskou mocou rozhodovat co je dobre a co nie...
ale zeby sa schvalil zakon, ze kazde outdoorove oblecenie ma obsahovat nejake reflexne prvky aby sa hlavne v tomto obdobi znizila nehodovost na cestach kde chodcov pri ceste castokrat nie je dobre vidiet, tak to este nikoho z tej bandy nenapadlo
Pravda ale nie je svojpravne medium
pisu len o tom co im nadiktuju a aj to v podstate len preberaju hotove clanky
Jedna z mala vynimiek su Matišákoviny, kde ale zase je zoznam ludi s ktorymi musi urobit rozhovor inak sa moze zbalit
ked chces diskutovat o niecom tak si najprv nastuduj historicke fakty preboha
suhlasil janukovyc s predcasnymi prezidentskymi volbami alebo nie? Toto predsa verejne dostupna informacia
dohladaj si to a nie ze tu budes vypisovat nezmysly
toto nie je ale spravanie diplomatov
evidentne dnes moze kde kto zastavat akukolvek funkciu aj ked na to nema
ked prijali pozvanie tak snad vedeli do coho idu
nereagovat nanho...ja osobne sa najprv pozriem na to kto napisal prispevok a ak je to tento tak to ani necitam a preskakujem na dalsi prispevok
zbytocna strata casu
USA do konfliktu na Ukrajine vrazili uz viac ako 60 miliard dolarov - takze ano, ukrajinci su ich zoldnieri v ich zastupnej vojne proti Rusku
a co Madarsko alebo Rumunsko su tahuni EU? Aj rozumies tomu co napisal Juraj alebo len mas nutkavu potrebu zasrat diskusiu co najviac copy-paste random textom?
rusi vedia kto manipuluje a ovlada EU, takze naco by mali stracat cas? Ked sa dohodnu s USA a US povie EU, ze tak bude lebo inak nastupia americke sankcie a odpoja EU od plynu a ich platobnych systemov, tak EU stiahne chvost a je vybavene.
Staci ako nemci su ticho ohladom ich vlastneho vysetrovania teroristickych utokov na NS1 a NS2 alebo ked mali USA aferu, ze odpocuvali spojencov co velmi poburilo nielen Merkelovu ale aj nemocv. Nasledne si ju zavolali do bieleho domu na koberec a ked odtial vysla uz o celej tej zalezitosti ani necekla
ale kdeze... vyzval zapad na spolocny postup
chlapec si mysli, ze je v pozicii aby mohol hovorit co ma zapadny svet urobit
mimochodom co je ho do Gruzinska? Nema on ine starosti na Ukrajine nahodou?
Odporúčame