to mozes hovorit svojim doma :DDDD
to mozes hovorit svojim doma :DDDD
no daj co je to ta svetova vo vojna :DDD
je to velmi problematicke ako nam ukazal Majdan. Tam Janukovyc opozicii nakoniec ustupil vo vsetkych bodoch a nasledne USA dali prikaz jednotkam ktore tam mali tajne sluzby aby rozputali peklo na majdane, ktore potom hodili na Janukovyca a bolo po demokracii
a v pripade zeby nepovolili demonstracie a/alebo tvrdo zasahovali proti demonstrantom, tak ich zapad vykresli ako diktatorov a tiez i najde zamienku na sankcie alebo vojensky zasah
skutocna demokracia je dnes uz iba iluzia
toto je ta zapadna demokracia....mozes cokolvek ale aj tak bude po mojom. ked to nepojde podobrom, tak to pojde pozlom
ukrajinsky scenar caka Gruzinsko a casom aj Bielorusko. a USA maju svoju verziu aj pre Cinu a KLDR
prenho je to expert, staci, ze je protirusky
Hovorca ministerstva obrany sa ku konkrétnemu incidentu vyjadriť odmietol. Povedal len, že pravidlá na mori a vo vzdušnom priestore niekto z času na čas poruší. „A potom ide o to, aby námorníctvo alebo letectvo zodpovedajúcim spôsobom a zmysluplne reagovali, pôsobili tak, aby sa znížilo napätie,“ dodal.
takze tym je povedane vsetko. ak by Rusko nieco porusilo, urcte by tu bola na to uplne ina reakcia od NATO
neskoro, vsetci zutekali...teraz ich budu musiet nahanat po celej Europe
Generálny tajomník NATO Mark Rutte v stredu v rámci rokovaní ministrov zahraničných vecí spojeneckých krajín tvrdo kritizoval zbrojárske spoločnosti v členských krajinách. Vyrábajú príliš málo, účtujú si priveľa a dodávajú príliš pomaly, vyhlásil. Informuje o tom spravodajca TASR.
to este nevidel co si uctuju USA :DDD
Hlavne že sa ľuďom nič nestalo.
jjhcjjhc
daj si Stanko okuliare lebo ani nevies na koho prispevok reagujes a potom sa pochytis v diskusii s kamaratom
:DDD
pre hlupaka kazdy hlupak
ty nechces nic vysvetlit tak sa tu nehraj :DDD
stanko je uz dochodca, zle vidi a nevsimol si na koho reagoval, mozno ma parkinsona a sa uklikol skor ako mal
vy dvaja ste na jednej lodi ale je zabavne sledovat ako sa hned do seba navzajom pustite
:DDD
treba aby krajiny EU uzavreli s ukrajinou zmluvy o deportacii ukrajincov nad 18 rokov zo svojich uzemi ak na vyzvu zeleneho bideta nepridu bojovat na Ukrajinu. Boha vasho, USA tam preinvestuje 60 miliard dolarov, posiela zbrane, rakety a municiu a nakoniec nic z toho? to by neslo
myslis si, ze koli nemcurom a jednemu vrtulniku by USA riskovali jadrovu vojnu s Ruskom?
:DDD
nemci vinia z hybridnych utokov rusov a pritom dobre vedia ako im USA v spolupraci s Norskom teroristickymi utokmi znicili NS1 a NS2 ale musia podobne ako Japonsko, Juzna korea a dalsie obadene zeme americanmi ticho suchat nohami a hovorit co im amici nadiktuju
no ved co chceli to maju, takze spokojnost
Zelenskeho si ukrajinci nebudu uz nikdy spajat s nicim dobrym v zivote
Odporúčame