USA zacala na Ukrajinu tlacit aby zmenila zakony a zacala na front brat chlapcov od 18 rokov. aktualne je to 25 rokov
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/732233-…
Zelenskyj si stale mysli, ze Ukrajina moze zvitazit nad Ruskom alebo, ze rusi blafuju
USA zacala na Ukrajinu tlacit aby zmenila zakony a zacala na front brat chlapcov od 18 rokov. aktualne je to 25 rokov
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/732233-…
Zelenskyj si stale mysli, ze Ukrajina moze zvitazit nad Ruskom alebo, ze rusi blafuju
njn, kazetovu municiu pouzivaju aj ukrajinci, takze si navzajom nic nedaruju
co sa tyka hypersonickej rakety Oresnik tak odhady ceny na vyrobu takychto rakiet su astronomicke takze dalsie nasadenie Oresnika by uz mohol byt poriadny "ohnostroj" a nie len demonstracia jeho schopnosti, takze dufam ze k nemu nepride. Inak tento konflikt moze vyeskalovat velmi rychlo
si daju vyzabijat cele generacie len aby americke zbrojovky bohatli nadalej
samozrejme vsetci tito "bojuchtivi" sedia pekne v teplucku a bezpeci doma vratane svojich deti... keby mali oni alebo ich najblizsi nastupit do prvej linie tak je okamzite po vojne ihned
hypersonicke rakety sa dost tazko zostreluju...jedine ze by si ukrajinci doniesli PVO k jej odpalovaciemu zariadeniu
a velka skoda nebola len preto lebo rus tam nedal onakvejsie hlavice... nemusel by pouzit ani jadrove a Dnipr by dnes uz neexistoval
tetuška moja krásna, praudu gavaríš, ked Pavol Rusko vyhra tak maju slovaci ppci
tieto koniny si citaj sam doma pred spankom ako rozpravku na dobru noc
co zase trepes o SU-57? ja hovorim, ze mozeme dat na Ukrajinu nase F16ky a pokial ich USA vyrobili 1000 tak nech tam dodaju 1000 F16
:DDD
tak to potom su rusi s tymi cipmi z praciek vyrazne daleko pred zapadom
bohuzial obidve strany si budu klast pre tu druhu nerealne poziadavky. A pokial ten konflikt neskonci tak z Ukrajiny sa stane jedna velka cierna diera
toto by sa nestalo keby EU mala nezavislu medzinarodnu politiku a nie riadenu z USA na dialku
na druhej strane NATO potrebuje mat konflikty pretoze pocas dlhodobeho mieru vyznam armady straca na opodstatneni. Takze to nikdy neskonci
cca 5 rokov dozadu som bol vyskusat skialpy a uz vtedy bolo potrebne zaplatit poplatok za zjazdovku okolo 10 EUR ak ste ju pouzili na vystup... to ze to niektori riskli a isli bez zaplatenia je druha vec
spoplatnene su uz al dlhsie aj pre skialpinistov
stavit vsetko na jednu kartu...a potom zit v strachu
ale to by nam priatelske USA nikdy neurobili :))) len zli rusi
cena jednej rakety ATACMS sa pohybuje medzi 1 - 1,5 miliona dolarov za kus v zavislosti od varianty, takze amici sa moc nepredviedli, zato ucet pre U-krajinu stale narasta
trojclenna rodina zo Slovenska... potom ale nedava zmysel co ste napisali
Podľa agentúry AP nehodu prežilo 33 ľudí vrátane jedného Slováka. Prvotné informácie boli pritom optimistické a uvádzali, že trojčlennú rodinu z okresu Galanta sa podarilo zachrániť celú.
nemalo by tam byt namiesto prezilo -> neprezilo ?
denny limit nepusti....musia plnit kvoty
to je tak ked si ich nechaju generovat pomocou AI
svojich odberatelov si to najde a denna kvota bola splnena
Izrael a jeho vodcovia maju teraz uplne ine starosti... hrozi im ze skoncia ako Milosevic
clanok o nicom, identitu nesmu prezradit a udajny vojak vlastne nic tajne nepovedal, takze je to take ze niekto koho identitu nesmieme prezradit povedal nieco co vsetci uz vedia ale bolo to prisne tajne
napada mi rozpravka o Cisarovych novych satoch...
takychto clankov dnes AI podla strucneho zadania vygeneruje na tisicky
tak Ridley Sott uz davno mal zavesit remeslo na klinec. podobnym sposobom dokalicil francizu ktoru stvoril filmom Votrelec. Prometheus ako aj Alien - Covenant je scenaristicke peklo plne nezmyslov a nelogickeho konania postav.
to je mi jasne ale ked uz ukrajinec nieco tvrdi, tak zapad by si to mal aspon overit pretoze chemicky utok nejde len tak zamaskovat a zapadne media by mohli prestat sirit tieto ukrajinske hoaxy
ak by Rusko zautocilo chemickymi zbranami tak to budu kukat aj kukucky na stromoch
Odporúčame