myslis ako v Hirosime a Nagasaki?
:DDD
myslis ako v Hirosime a Nagasaki?
:DDD
co je USA do toho ked si Rusko nainstaluje jadrove rakety na Kube?
jedina zaruka ze Ukrajina nevstupi do NATO bude ulozenie jadrovych bomb v kazdom meste USA nad 100 000 ludi a ich odpalenie ak to Ukrajina nedodrzi
tak tak, Ukrajina potrebuje teraz cas na preskupenie sil
takze USA ide s Ukrajinou vyjednavat o docasnom primeri ked to tam rusi vsetko valcuju
A zly rus nechce na to pristat :DDD
toto ale nie su potom mierove rokovania ale pripravy na vojnu
mate rusov za hlupakov stale
keby si ty tusil aspon ako funguje ignore...
myslis Hirosima a Nagasaki? Dobre hovoris ale to bolo humanitarne bombardovanie lebo pomohlo zachranit vela americkych zivotov. Japoncom nasrat
napriklad ze holokaust sa nestal a podobne...
precitaj si este raz vyjadrenie generalneho tajomnika NATO
hovori o docasnych ustupkoch. Cize aby Ukrajina ziskala potrebny cas, ktory teraz ked Rusko vitazne napreduje, nema
Podľa Lavrova Západ „začína hovoriť o prímerí ako o prostriedku, ktorý má poskytnúť Ukrajine úľavu a Západu príležitosť opätovne zásobovať Ukrajinu modernými zbraňami dlhého doletu.“ Takýto prístup nepovažuje ruský minister za „cestu k mieru“.
dnes doobeda potom tato info
Dočasné územné ústupky Rusku sú spôsobom, ako rýchlo dosiahnuť prímerie na Ukrajine. V zverejnenom rozhovore s nemeckým spravodajským webom Table.Briefings to povedal bývalý generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg. Dôležité podľa neho je, aby Kyjev dostal za dočasné ústupky bezpečnostné garancie.
OZrejme na toto narazal Lavrov
toho sa on uz nedozije
cez to vsetko ako to neuveritelne znie tak este mesiac dozadu by si o uzemnych ustupkoch nikto z NATO nedovolil ani len pomysliet a pol roka dozadu Ukrajina po ofenzive sa tu oslavovala ako keby bolo jej vitazstvo na dosah
este aby nakoniec Zelenskeho nesudili samotni ukrajinci
11:12 Dočasné územné ústupky Rusku sú spôsobom, ako rýchlo dosiahnuť prímerie na Ukrajine. V zverejnenom rozhovore s nemeckým spravodajským webom Table.Briefings to povedal bývalý generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg. Dôležité podľa neho je, aby Kyjev dostal za dočasné ústupky bezpečnostné garancie.
neuveritelne toto sa zrodilo v genialnej hlave samotneho Stoltenberga? Este by mohol navrhnut zadefinovat casovy ramec - povedzme 4-5 rokov, po ktorych by Rusko tieto uzemia vratilo ci ako to pan generalny tajomnik myslel? Rusko tam vybuduje infrastrukturu a potom to odovzda Ukrajine v ramci akej vymeny? Co za to dostane?
Navyse teraz ked Rusko postupuje a Ukrajina je zlomena tak toto prijme Rusko, kde podla ukrajinskych informacii padlo alebo bolo zranenych ci nezvestnych takmer 750 000 vojakov
co v tom NATO uzivaju? to musi byt riadny matroš
treba aj nadalej volit na celo EU takych a take ako Makaron ci von Lajno a Europu za par rokov ani nespozname
este horsie - bojuju za zisky americkych zbrojoviek a za americke zaujmy
ale ale...a toto co ma znamenat? dezerteri v ukrajinskej armade? ved doteraz ste tu pisali len o tych v ruskej armade a teraz ked ukrajina je tesne pred vitazstvom mi to nesedi, ze by tam bola chut dezertovat
Zelenskyj ma este sancu ked Ukrajina prijme zakony aby zapad mohol ukrajinskych muzov deportovat na Ukrajinu, idealne priamo na front. V kazdej krajine su registrovani a preto zoznam ma Zelenskyj uz hotovy. Potom by dalsie 3 roky nepotreboval vojakov NATO
ano aj nie... v skutocnosti nie ak je v pozadi krajina ako USA. Prvy pokus o politicky prevrat a nasilny puc nebol na Majdane ale uz o 10 rokov skor kedy USA zorganizovali Oranzovu revoluciu. Na tomto priklade je krasne vidiet, ze aj ked Oranzova revolucia mala uspech, tak nedosiahla vysledky ktore od nej USA ocakavali a casom smerovanie Ukrajiny sa vratilo do povodnych kolaji.
Nespokojnych a agentov provokaterov najdeme vsade, takze ak je dost penazi, je mozne pokusy o prevrat opakovat az pokial konecne jeden z nich nevyjde
toto je nic, len to ukazuje jeho pokriveny charakter. ovela horsie je, ze aj tesne pred svojim odchodom eskaluje konflikt na Ukrajine vyraznym sposobom. Tiez na jeho priamy prikaz USA vykonali teroristicky utok na NS1 a NS2 aj ked jeho krajina nie je ziadnym sposobom napadnuta Ruskom = teroristicky utok
a na to ukrajinci dosli az teraz?
pekne naleteli USA, ze tento konflikt s Ruskom vyhraju s pomocou zapadu
Odporúčame