chcel si asi napisat ukrajinsky dron ale mas bordel v hlave uz
chcel si asi napisat ukrajinsky dron ale mas bordel v hlave uz
Ukrajina, ktorá už vyše 1000 dní čelí ruskej invázii, tvrdí, že Rusko na svoju útočnú vojnu používa chemické zbrane, čo podľa OPCW ale doteraz nebolo preukázané.
ked to tvrdia tak by mali mat nejake dokazy alebo si ich aspon vyfabrikovat
my radsej rozpravky o tom kto znicil NS2 :)
my by sme mohli tie F16ky a Rumunsko F35ky co si objednalo
amici ich ani stihat vyrabat nebudu
Rusko dobija ciel za cielom na Ukrajine a zapadni spojenci zurivo diskutuju co by sa malo dalej urobit
:DDD
jadrovu zbran do kazdej domacnosti, ked ta susen niecim vytoci tak ho vymazes zo sveta
ako si USA umiestnuju v Europe jadrove zbrane tak preco by aj Rusko svojmu spojencovi neposkytlo? Nieco idete Rusku vycitat a pritom to iste ale dalekokrat horsie uz urobili USA
vsak nech len zapad provokuje nadalej a docka sa tych jadrovych utokov
Rusko ma cez 6000 jadrovych zbrani a na znicenie USA bude stacit zasiahnut Yellowstonsky supervulkan
pred nejakym casom tu boli vypustene prieskumne baloniky ze ci by sa mala obnovit zakladna vojenska sluzba
pekne postupne nas vedu do konfliktu, zatial co oni naposledy zazili skutocnu vojnu ked sa v USA hrali na vojakov sever proti juhu
hlavne ze ty veris, ze USA do Ukrajiny nalieva miliardy dolarov ako na beziacom pase pretoze lubi ukrajincov a citi velku nespravodlivost a pritom su tu dalsie krajiny ktore maju vacsie problemy a uz dlhsie a tych si zamerne militantny american nevsima lebo nehranicia s Ruskom a/alebo nemaju bohate nerastne suroviny
aj ukrajinske vdovy a polosiroty mu budu vdacne po cely zvysok svojich zivotov
to som ti sem nakopiroval odpoved d americkej AI
dal som ti tam ako voditko na zaciatok aj moju otazku lebo som ta povazoval za dostatocne inteligentneho aby si to pochopil v spravnom kontexte. Moja chyba, silne som ta precenil
:DDD
divne je vselico aj to, preco NATO odmietlo Rusko prijat medzi seba ked inym statom hlavne v okoli Ruska tak rychlo otvara naruc
Poziadalo o vstup do NATO aj Rusko a kedy ak ano?
Áno, Rusko sa v minulosti zaujímalo o vstup do NATO. V roku 2000, krátko po nástupe do funkcie, ruský prezident Vladimir Putin vyjadril záujem o členstvo Ruska v NATO. Podľa bývalého generálneho tajomníka NATO Georgea Robertsona, Putin sa pýtal, kedy bude Rusko pozvané do NATO. K tomu ale nikdy nakoniec neprišlo.
Ak máš ďalšie otázky alebo potrebuješ viac informácií, som tu pre teba!
Román Vojna svetov bol niekoľkokrát adaptovaný do rôznych médií, vrátane rozhlasových hier, filmov a televíznych seriálov. Jednou z najznámejších adaptácií je rozhlasová hra Orsona Wellesa z roku 1938, ktorá spôsobila paniku medzi poslucháčmi, ktorí verili, že ide o skutočnú spravodajskú reláciu o invázii mimozemšťanov.
Hovoria o tebe 1939? :DDD
len si predstavte, ze by Rusko malo pristup k modernym technologiam co by dokazalo ked s cipmi z praciek a mikrovlniek prekabatilo celu zapadnu PVO a experti NATO stale nechapu na co sa vlastne pozeraju...co to dopekla zasiahlo to Dnipro? Tripodi z Vojny svetov?
toto teraz USA bude roky skumat a studovat ze ako to to Rusko urobilo a co sa tam vlastne udialo
zvysok z NATO si mysli, ze islo o utok mimozemstanov
ten Oresnik to boli zasahy ako z filmu Vojna svetov
zapadu sa predlzili usta ako im spadla sanka teraz
Odporúčame