vies co znamena slovo DOCASNE v slovencine?
preco by mali rusi suhlasit s niecim co o 5 rokov uz nebude platit? maju dat cas USA aby sa tam opevnili? mate ich stale za hlupakov a to je vasa chyba
vies co znamena slovo DOCASNE v slovencine?
preco by mali rusi suhlasit s niecim co o 5 rokov uz nebude platit? maju dat cas USA aby sa tam opevnili? mate ich stale za hlupakov a to je vasa chyba
vymyslia ale asi ta rozdrapi z toho od zlosti :DDD
naco mali ukrajinci snahu o tom, ze chcu do NATO? Ked Janukovyc chcel namiesto vacsej integracie s EU Rusko tak to bol dovod na nasilny puc. Dostuduj si budapestianske memorandum - urcite tam nenajdes nic o tom, ze Ukrajina by mohla byt v NATO. Takze kto ho nedodrzal? Vy vsetko prekrutite len ako sa vam to hodi
to je dalsi navrh zapadu po tom ako generalny tajomnik NATO tu vcera nieco basnil o prenechani uzemnych ziskov Ruska pre docasne primerie? :DDD
ked sa prekecnu tak aj pravdu povedia
NATO nikdy neda Rusku pokoj, nikdy
...a k tomu etse aj naivny, ze by tymto konflikt skoncil
hlavne ze ZSSR ked skoncilo tak sa rus stiahol a jeho uzemia ktore mali teda zostat neutralnymi obsadili americania, vsade sa nasrali
namiesto rus si tam dosad american
tieto vase hluposti o zlom rusovi a dobrom americanovi vam uz nikto nespapa
kvalitne seno
alebo aby to mohli zvalit na Rusko
ty by si isiel ako prvy na vystrahu a bol by klud potom
dalsi co tomu absolutne nerozumie a mysli si, ze by bol klud keby Ukrajina vstupila do NATO a USA si tam nainstalovali svoje zbrane namierene proti Rusku
nestacilo im Finsko a dalsie krajiny ktore hranicia s Ruskom? potrebuju sa srat este aj na Ukrajinu?
ten najlepsi.... rozviazalo to ruky Putinovi aby poziadal Kima o vojensku pomoc ktoru aj dostal. Kedze obidve krajiny podpisali vojensku spolupracu a ukrajinci napadli Rusko, tak si USA mohol len trieskat svoju hlavu ako super to vyspekuloval
oni ale tomu nemaju co rozumiet...ich povinnostou je obetovat sa aby si USA pomastili svoje obezne obzrate brusko
ked Ukrajine dojdu vojaci, vojna skonci... co ma rozum uz ukrajinu davno opustilo
nech si tam bojuje zeleny bidet
dalsi "intelektual".... co vas klonuju na americkej ambasade?
prezrad co bolo USA do toho, ze si ZSSR instalovalo jadrove zbrane na Kube? (a aj to este po tom co tak USA spravilo v Europe ako prve v Turecku a Taliansku)
takze schvaluje pouzitie ruskych jadrovych bomb na ukrajinskych fasistov, tak?
ty americanom fajcis denne a co teraz ocakavas ze sa tu pred nimi poserieme ?
USA nas zatahuje do vojny a debili ako si ty im este aj budu drukovat
na rozdiel od teba ma rozum a vie ho pouzivat
ty ho mas iba na vylucovanie
sam si truhlik... robis sa "mudrym" ale nevies ani ako funguju elementarne veci
:DDD
co sem zase miesas Fica a Chmelara debile?
precitaj si este raz co vyhlasil generalny tajomnik NATO a potom mudruj ak mas vobec s cim
Rusko nema dovod pristavat na nejake docasne riesenie, nie po tom co tam padlo niekolko desiatok ak nie stoviek tisic rusov
ty sa prac do USA, my tu vojnu nechceme
Odporúčame