skor vacsie...amici maju prakticke skusenosti so zhadzovanim atomovych bomb na nic netusiacich civilistov a tu by to este aj mohli zvalit na Kima, ktory ma jadrove zbrane
a nasledne zabrat cely Korejsky poloostrov
dve muchy jednou ranou
skor vacsie...amici maju prakticke skusenosti so zhadzovanim atomovych bomb na nic netusiacich civilistov a tu by to este aj mohli zvalit na Kima, ktory ma jadrove zbrane
a nasledne zabrat cely Korejsky poloostrov
dve muchy jednou ranou
a pritom by stacilo aby si len ty vyhynul
su posmelovani k nenavisti Pravdou a dalsimi slovenskymi mediami, ktore tu uz niekolko rokov zverejnuju clanky ako "styria mrtvi rusi jednou ranou" spolocne s videozaznamom z ukrajinsko-nacistickej chunty alebo aspon fotkami
uz chybaju iba verejne popravy ruskych civilov na namestiach len preto pretoze su rusi
spalena zem je praveze najurodnejsia...take nevies?
drž sa Ferdo....drž saaa
:DDD
zeleny bidet ma hlavne skusenosti z majdanu a ako urobit nasilny puc v normalne fungujucej krajine
Zelenskeho daju nakoniec dole sami ukrajinci aby sa s Rusmi dohodli
a zevraj ovladli juhokorejsky parlament...co s tym teraz USA urobia?
mier teraz hlavne potrebuje Ukrajina ked vsade prehrava a nie Rusko
nenavidia rustinu a myslia si, ze ked nejake ruske slovo skomolia, tak to uz je ukrajinsky jazyk, teda nieco uplne ine ako rustina :DDD
este azbuku by mali prerobit aby sa viac odlisili
vam v tej Pravde uz dobre hrabe
hlavne ze tu alibisticky vypisuju ze na Ukrajine je vojna a ziadaju svojich citatelov aby sa spravali moralne a pritom tu vesaju taketo prispevky
toto este tak by bolo mozno priechodne v ukrajinskych mediach ale nie v slovenskych
dehumanizacia rusov v priamom prenose ale kto sa z vlastnych dejin nepouci je nuteny si ich znovu zopakovat
reziserom ale nie je Ukrajina ale USA... a oni presne vedia preco toto davaju denne ludom na oci
a co ozbrojeny ukrajinec na uzemi Ruska?
ved nech Pravda tiez ukaze ako ich rusi likviduju aby to mali vyvazene
presne takto prebieha dehumanizacia ako je krasne vidiet aj v prispevkoch nizsie
nejako takto nacisti v 30 rokoch minulegho storocia nemecky narod pripravovali na konecne riesenie zidovskej otazky tym, ze v podstate zidov vykreslovali ako neludi ci podradnu rasu. len tento proces je dlhsi nez ho ludia prijmu podvedome. Toto iste su aj oslavne clanky, ktore by sa dali este pochopit v ukrajinskych novinach ale su absolutne nepripustne pre slovenske media kedze nie sme s Ruskom vo vojne. Je to to iste ako keby sem Pravda davala clanky typu uskvareni ukrajinci po presnom zasahu v americkom srote a ludia by v diskusii pisali nieco ako "jednym slovom krááááása"
rozpali sa nad Ruskom a dopadne na USA
:DDD
no bidet odovzda Trumpovi medzinarodne zalezitosti ako lusk
:DDD
no nepovedz...
:DDD
zabudni o zapadnom vojsku na Ukrajine
alebo ked chces tak si snivaj dalej....
Podľa Zelenského „Ukrajina potrebuje inštitucionálne posilnenie politiky vo vzťahu k Ukrajincom v zahraničí – ľuďom zo všetkých migračných vĺn.“
samozrejme...hlavnym motivom je, ze ukrajine dochadzaju vojaci a ich "vyroba" trva minimalne 18 rokov
treba najprv mat zoznam kde kto je a potom sa moze zacat druha faza konfliktu
o tom vlastne aj nepriamo hovori generalny tajomnik NATO ked hovori o potrebe docasneho mieru aby sa Ukrajina mohla preskupit kedze dostava vsade na frak
Odporúčame