USA to urobili spolocne s Norskom
USA to urobili spolocne s Norskom
staci pouzit zdravy rozum
jasne staci pouzit zdravy rozum ktory ti evidentne chyba
Ale ako som už vravel - nie je v záujme aktérov akcie svoj čin ututlať. Sú na to patrične hrdí a záleží im nielen na finančnom ohodnotení....
a tu odmenu ukrajincom vyplati priamo Nemecko
takymito hlupostami nas tu zapad krmi
Sabotáž vykonali amatérski potápači na prenajatej plachetnici.
dobre...dalej to nema ani cenu citat tieto bachorky
USA v spolupraci s Norskom zautocili na NS2
krachujuce USA to dokazali a vdaka konfliktu ktory ny druhy pokus vyvolali na Ukrajine, zarabaju miliardy za zbrojenie ako este nikdy predtym
a presne toto bolo aj jednym z cielov rozputat konflikt medzi ukrajinou a Ruskom
na druhej strane amikom stiskalo poriadne ritky od strachu a preto dopredu uzavreli velvyslanectvo USA v Kyjeve, co potom Zelenskyj silne kritizoval, ze vyvolavaju paniku
Veľvyslanectvo USA v Kyjeve oznámilo, že dostalo informáciu o hrozbe možného významného útoku, a preto bude uzavreté. Americkým občanom odporučilo, aby boli pripravení sa okamžite ukryť v prípade leteckého poplachu.
Ministri obrany Británie, Francúzska, Nemecka, Poľska a Talianska budú v pondelok v Berlíne rokovať o opatreniach na posilnenie bezpečnosti a obrany Európy. TASR o tom informuje podľa správy tlačovej agentúry DPA.
Hlavnou témou diskusií bude pravdepodobne skutočnosť, že Rusko namierilo na Ukrajinu svoju novú hypersonickú balistickú raketu Orešnik stredného doletu, o ktorej sa predpokladá, že bude mať vplyv na celú Európu.
par hodin dozadu si z nej zapad a jeho media robili srandu
a preto zapadne media a politici stracaju na doveryhodnosti a aj podu pod nohami
tak este raz skusme bez toho Krymu, tym som ta zrejme uplne doplietol...
spravne, Majdan predchadzal Donbasu
inak tym nezmyslom a hausnumeram z ukrajinského generálneho štábu este niekto pricetny aj veri? Je az obdivuhodne ako su tie ruske straty konstantne vysoke v priebehu casu
.... zial americania sa rozhodli realizovat puc v Kyjeve a boli z toho zbytocne obete ...
spravne, Majdan predchadzal Donbasu aj Krymu
problem jadroveho utoku je ten, ze je to konecna ludstva
nerozumiem zapadu ktory skusa ruskeho medveda a nadobuda presvedcenie, ze Rusko len blafuje a svoj jadrovy arzenal v zivote nepouzije.
V minulosti po rozpade ZSSR malo aj Rusko zaujem stat sa sucastou NATO ale USA to nedovolili. Preco sa potom USA zakryvajuce pod NATO snazi dostat na hranice Ruska a tam budovat a modernizovat dalsie a dalsie vojenske zakladne? Koniec studenej vojny daval sancu nastartovat nove vztahy medzi Ruskom a USA ale dnes uz vieme, ze USA to celycas sabotovala. Politicky prevrat na Ukrajine je dielom USA a ich krvavych ruk. Zapad mozno nie ale zvysok sveta chape, ze ide o zastupnu vojnu USA proti Rusku a preto mimo zapadny svet uz USA nenachadza taku podporu ako je to v Europe
preco ukrajinci skumaju trosky Oresnika? co cakaju ze tam najdu? len cipy z ukrajinskych praciek a mikrovlniek predsa
ziadne prekvapenie
ano, pre USA je to win - win situacia nech je tam akakolvek realita
USA sa budu za ukrajinu bit za posledneho ukrajinca a ked dojdu tak Zelenskemu poslu svaty gral v podobe jadrovej balistickej rakety aby zrovnali nejake vacsie ruske mesto, cim konecne dociela svoje
po vojne mozu postupne zacat osidlovat Europu... v skafandroch
ale kdeze...bolo ich presne 15 000, Zelenskyj pocitali
ako sa tak vojaci NATO dostali k ruskej superzbrani, ze uz komentuju? ich generali maju len taky vlhky sen, ze ju uz maju a mozu studovat aby sa naucili ako dalej posunut ich zastaralu raketovu techniku.
toto vedenie je ale plne ovladane a manipulovane USA. Ak Trump uzavrie tok penazi na Ukrajinu ako aj vojensku pomoc, do mesiaca je po vojne ci by sa Zelenskyj a spol hadzali o zem ako male deti, tak by im to nic nepomohlo.
skor ide o to, ze si redakcia Pravdy neplni svoju psiu povinnos cistit diskusie a blokovat disktureov ktori hrubo nadavaju a utocia na tych ktori maju iny nazor a pohlad na vec. Keby rozdavali po prvom bane trvaly, tak by sa to tu precistilo do mesiaca. A pokial nedokazu diskusie cistit, tak potom 3 prispevky za den ako par rokov dozadu alebo zakazat diskusie, kedze sa tu vytvorila riadna žumpa
Odporúčame