Rusko ma najviac jadrovych rakiet, cez 6000... dost na znicenie celej Zeme
Rusko ma najviac jadrovych rakiet, cez 6000... dost na znicenie celej Zeme
ked budu v Rusku rukovat deti tak na Ukrajine budu do armady povolavat svaby
dalsi tvoj skvost - nedostatok precovnej sily v Rusku
sa pozri na Ukrajinu najprv a potom tu mudruj
sa to tu len hemzi ukrajincami od nasich vychodnych hranic dalej na zapad
keby sa nebali protiodvety tak to uz davno urobia :DDD
tychto rakiet ale asi vela mat nebudu a preto ich len tak minat nemoze co dalej znamena, ze ak zapad neprestane eskalovat konflikt pretoze je tu moznost jeho diplomatickeho vyriesenia novozvolenym USA prezidnetom tak tam rus moze namontovat jadrove hlavice, dokonca viac ako jednu a potom zacne skutocny ohnostroj
cisto teoreticky mozu ak budu vystrelene oproti ale je to velmi mala pravdepodobnost, musela by sa s nou presne zrazit pretoze vystrelenie srapnelov aby sa pokryla vacsia plocha a tym padom zvysila ucinnost obrannej rakety, by uz na takuto strelu nemalo ziadny vplyv, pretoze by bola uz davno prec
stihat rychlejsiu strelu je samozrejme nezmysel
presne toto je dovodom
ale uz USA hadzu vinu na Rusko
to je dovod preco sa USA stale priblizuju k ruskym hraniciam a buduju dalsie vojenske zakladne stale blizsie k Rusku a preco to Rusko povazuje za nebezpecne prenho
pravdepodobny utok na Rusko by totiz bol podniknuty z Europy
ak by to nieslo jadrove hlavice (moze ich niest viac) tak ako to zostrelite?
len dalej provokujte ruskeho medveda dementi !!!
samozrejme zapad ho mat nemusi, vsak?
toto teraz USA bude roky skumat a studovat ze ako to to Rusko urobilo a co sa tam vlastne udialo
zvysok z NATO si mysli, ze islo o utok mimozemstanov
toto teraz USA bude roky skumat a studovat ze ako to to Rusko urobilo a co sa tam vlastne udialo
zvysok z NATO si mysli, ze islo o nepodareny ukrajinsky ohnostroj
nekaz mi dobry dojem o nich
… mi volali s vyhrážkami, že ak sa nevrátim, niečo urobia mojej matke,“ uviedol volejbalista
to je hoax, ukrajinci su ti dobri. Pamatate? to rusi su ti zli
Rusko odpali na USA vsetky medzikontinentalne strely s jadrovymi hlavicami ake maju ale kupodivu zasiahnu neobyvanu oblast. Nieco USA zostreli a nieco prejde a dopadne v Yellowstone, konkretne na yellowstonsku kalderu cim prebudia yellowstonsky supervulkan. Nasledne do mesiaca USA prestavaju existovat ako krajina vhodna na zivot.
Rusko vyda spravu, ze oni skazu USA nesposobili, to yellowstonsky supervulkan...
ukazka logiky tu pritomnych clankov ktorymi Vas krmia zapadne media
kks, ze skupinka amaterskych potapacov na prenajatej plachetnici....
a ked to urobili USA spolocne s Norskom tak potom co by si na to povedal?
povedzme ze tomu neveris ale mna skor zaujima tvoj postoj teraz
pri akcii nebol ziadny ukrajinec a Ukrajina nema s nim nic spolocne
celu akciu vymysleli a vykonali USA v spolupraci s Norskom
na ukrajincov sa to amici len snazia zhodit
teroristicky akt urobili USA spolocne s Norskom
a pritom USA ani Norsko nie su vo vojne ani s Nemeckom ani s Ruskom
tu mas napisane kto a aj ako to urobil
mali by ho podobne ako Edwarda Snowdena a Juliana Assange USA zatknut a zlikvidovat
kto to kedy videl vynasat spinu z americkej kuchyne???
si taky ubohy amicky troll-trottl, ze sa neštítiš utocit na cloveka ktory ziskal Pulitzerovu cenu
tu si mozete nieco o tomto clovekovi precitat a pochopit ako ABViliam klame az sa mu z huby prasi
Odporúčame