ano ano, vsetci velmi dobre vedia ako sa Rusko nebezpecne od 2WW neustale priblizuje k hraniciam krajin NATO
preto sa neustale snazi s NATO vyvolat konflikt
:DDD
ano ano, vsetci velmi dobre vedia ako sa Rusko nebezpecne od 2WW neustale priblizuje k hraniciam krajin NATO
preto sa neustale snazi s NATO vyvolat konflikt
:DDD
ako pravoplatne zvoleny ukrajinsky prezident na to mal pravo ak mu to dovolovala ustava, ci?
na Slovensku sa tiez najdu ludia ktori nesuhlasia byt v NATO alebo v EU a co maju teraz robit? Po vzore Ukrajiny, zvolat majdan, zvrhnut vladu a zrusit clenstva v tychto spolkoch?
ak by a to ukazalo ako nespravne rozhodnutie, tak pri dalsich volbach by zvitazil proeuropsky prezident a zmenil kurz Ukrajiny zase
ci o com je demokracia?
presne tak ako blábolíš
vsetci predsa vedia a uvedomuju si, ze Rusko sa pomaly ale isto priblizuje k hraniciam statov patriacich do NATO uz od konca 2WW. Preto by sa mal rus vratit za svoje hranice a sledovat ako sa ruske hranice priblizuju k NATO aj nadalej a naivne ocakavat a dufat, ze to je len nahoda
ved "nahody a nehody" sa stavaju
konflikt na Ukrajine nemusel byt keby ukrajinci tolerovali vysledky demokratickych volieb z ktorych vitazne vysiel Janukovyc
bohuzial ich pouzili....mier neprichadza do uvahy...akonahle sa zacali objavovat spravy o mieri tak USA pritlacili na pilu este viac
nepouzili ich v Kurskej oblasti ale v Brjanskej... otazka ci sirenie dezinformacii zapadnymi mediami konci tu alebo pokracuje dalej
Správu medzičasom potvrdilo aj ruské ministerstvo obrany, ktoré uviedlo, že ukrajinská armáda zaútočila v noci na utorok na ruskú Brianskú oblasť šiestimi americkými balistickými raketami ATACMS.
to co este tvrdili vcera prozapadne media boli bud klamstvo alebo dezinformacia
a rus sa bude len bezmocne tomu prizerat
:DDDD
Krajiny patriace do BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika) majú spolu viac ako 3 miliardy obyvateľov, čo predstavuje viac ako 40 % svetovej populácie
dnes smiech a zajtra plac na zapade
ako sa za posledne roky rozsirilo G7?
Krajiny G7 (Spojené štáty, Kanada, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko a Spojené kráľovstvo) majú spolu približne 780 miliónov obyvateľov. To predstavuje takmer 10 % svetovej populácie.
alebo aj v Kyjeve
ano, presne takto dnes USA a zapad zdovodnuju tieto jasne vojnove zlociny a USA za tieto vojnove zlociny neponiesli ziadne nasledky
Rusko je veru hlupe ze nepouzilo rovnaku strategiu na Ukrajine...stacily by dve mesta na vystrahu a nemuselo v tomto konflikte zomriet uz tolko vojakov ako pisu ukrajinci
uz z tvojho pisomneho prejavu ked nevies ani napisat slovo "popletene" je vidiet kto je tu naozaj popleteny
:DDD
a potom ked rus odpovie budu presne tito isti vyplakavat na socialnych sietach
demokraticke USA na rozdiel od "nacistickeho" Ruska nemaju problem pouzit atomove zbrane na civilistoch
vid Hirosima a Nagasaki
takze uz sme videli
Japonsko zautocilo na vojensky ciel kde bolo niekolko tisic mrtvych a zranenych a USA v odvete zautocilo na civilne ciele plne ludi a ano aj zien a deti a sposobilo stovky tisic obeti ktore zomreli rychlo (ti statsnejsi) alebo pomalou a bolestivou smrtou z oziarenia a popalenin
ak by aj mal, tak stale je to na ruskom uzemi a nie ako certifikovany idiot pise, ze na Ukrajine
a to je velky rozdiel ale uz sme si zvykli, ze pisu to o com sa im sniva
Brjanská oblasť a Kurská oblasť sú dve samostatné oblasti v Rusku. Brjanská oblasť sa nachádza na západe Ruska a hraničí s Ukrajinou a Bieloruskom, zatiaľ čo Kurská oblasť sa nachádza v centrálnej časti Ruska a hraničí s Ukrajinou.
informacia zo vcera (18.11.2024) je den na to klamstvom
tu info mi dala umela AI v prehliadiaci Edge, ktory patri spolocnosti Microsoft, co je americka IT spolocnost
ja viem, ze som pouzil na teba privela cudzich pojmov a tak si teraz len zamteny a dezorientovany
mozno sa v zufalej snahe teraz pokusis vytasit s argumentom, preco som nepouzil rusky prehliadac s ruskou AI. No preto aby si tu potom netaral, ze som pouzil nieco z "nejakeho kremelskeho srackometu"...
skus pouzit na ziskavanie informacii aj ty AI, mozno budes prekvapeny ake zapadom "nekorektne" informacie dava
nie je mi to jedno pretoze zapad kedze nevie zvratit vyvoj vojny na Ukrajine a s vyhliadkou ze volby na americkeho prezidenta vyhral Trump ktory sa netaji mierovym ukoncenim tohto konfliktu, zacal tlacit na pilu
je to aj dokaz toho, ze neplati tvrdenie ze NATO nebojuje proti Rusku
Rusko teda je v prave pouzit svoj jadrovy arzenal, ktory je mimochodom najvacsi na svete
len hlupak bez ochrany bude pichat do hniezda srsnov
Odporúčame