stadovitost je prave vsetko ruske oznacit apriori za zle a diabolske
stado predsa velmi dobre vie, ze to Rusko sa neustale a nezadrzatelne priblizuje k hraniciam NATO. Preto je potrebne konat dopredu
stadovitost je prave vsetko ruske oznacit apriori za zle a diabolske
stado predsa velmi dobre vie, ze to Rusko sa neustale a nezadrzatelne priblizuje k hraniciam NATO. Preto je potrebne konat dopredu
tajtrlik ta robil ale nenaucil uz slunemu spravaniu
kde sa kotite? spolocny znak, urazat diskuterov s inym nazorom ako je zapadom povolene...
samozrejme ti uz uniklo ako spravnemu tajtrlikovi, ze Rusko ma s KLDR podpisanu dohodu o vojenskej pomoci a prave nepremysleny utok Ukrajiny v Kurskej oblasti, Moskve rozviazal ruky aby ju vyuzila...
Kedy Rusko podpísalo dohodu s KLDR o vzajomnej vojenskej pomoci?
Rusko a Severná Kórea podpísali dohodu o vzájomnej vojenskej pomoci 20. júna 2024. Dohoda bola podpísaná v Pchjongjangu a zahŕňa záväzok poskytnúť bezodkladnú vojenskú pomoc, ak bude jedna zo strán vystavená ozbrojenej agresii.
Je to významný krok v posilňovaní vzťahov medzi týmito dvoma krajinami. Ak máš ďalšie otázky alebo potrebuješ viac informácií, som tu pre teba!
Estonsko, Litva a Lotyssko by mohli ist ako prve
no vzhladom, ze zapad na cele USA len keca a neustale porusuje to co povie (napr. nepouzitie F16 v konflikte, ci rakety ATACMS...) je otazne ci zostal este niekomu zdravy rozum na zapade.
Chapem ze USA za citia daleko a bezpecne od konfliktu a kazde dalsie porusenie toho co povedali ze nepouziju alebo nedodaju Ukrajine aby konflikt neeskalovali, ich posilnuje v presvedceni v tom, ze Rusko nikdy nepouzije svoj jadrovy arzenal ale prekvapuje ma akurat postoj EU ako takej
Nasadenie vojakov KLDR na ruskom uzemi sa povazuje za eskalaciu ale pouzitie rakiet stredneho ATACMS nie
asi sa naozaj nemame coho obavat tak smelo do rusov
snad je vsetkym diskutujucim jasne, ze tieto rakety - dodane len nedavno - neodpalovali ukrajinci ale americania
dalsi nepriamy dokaz, ze USA vedu vojnu skutocnu proti Rusku
dakujeme za dalsi dokaz toho ako ta to velmi boli
:DDD
Belgicko teda podla teba nie je civilizovana krajina?
mamľas ta vytvoril ale nenaucil uz slusnosti
a urcite pripravi o pracu dalsie stovky tisic ludi po celom svete
robotizacia uz dnes tak urobila a dalej v tom pokracuje
ono by to nebol ani problem keby sa pocet ludi na Zemi dramaticky nezvysoval ale stagnoval alebo klesal
obycajni ludia nie su problem ani v demokratickych krajinach - je to pre kapitalistov len spotrebný materiál
podla reakcie to sedi 100% na teba
aj ten tvoj nick je trefny
:DDDD
EU musi zavadzat drasticke cla na cinske auta aby ochranila europske automobilky pred krachom... najprv ste sa cinskym autam smiali a teraz zrazu mate pred nimi strach?
nakoniec ich ako sprvni farizeji budete kupovat a pochvalovat si ich... presne to iste co sa dnes deje s juhokorejskymi automobilkami... uz zrazu nie su na smiech ale vazna konkurencia pre tradicne europske automobilky
Cina, KLDR ci Iran netlacili na Ukrajinu pred konfliktom miliardy dolarov aby vyvolali tento konflikt, to je ten zasadny rozdiel
A slavny majdan nebol prvy pokus USA o politicku destabilizaciu Ukrajiny. V roku 2004 prebehla tzv. Oranzova rvolucia, ktoru tiez su dielom USA akurat, ze vtedy sa im nepodarilo vyvolat na Ukrajine nenavist voci ukrajincom ruskej narodnosti
ty farizej
aj pod tvojou postelou
:DDD
zase ukazujes aky si neznaly veci
Rusko ma s KLDR podpisanu bilateralnu dohodu o vojenskej pomoci a tym, ze Ukrajina obsadila cast v Kurskej oblasti ktora patri Rusku, rozviazala Moskve ruky aby tuto pomoc vyuzila. Dovtedy nebola o ziadnych severokorejskych vojakov ani len rec
Zrejme sa to však nestane, keď Rusko a ďalší dokážu obchádzať sankcie. Mohlo by to znamenať, že ich k zmene správania budeme musieť prinútiť tradičným spôsobom, teda ísť s nimi do vojny.
salamova metoda a vypustanie sa prieskumnych balonikov
Par dni pred svojim koncom by Biden nemal uz nic takto zasadne podpisovat... len formality a bezna agenda...
zrejme chce poriadne stazit Trumpove snahy o koniec konfliktu
Akonahle ukrajinci dostanu zbrane tak ich pouziju a to moze eskalovat konflikt rychlejsie ako vobec Trump dostane sancu ho ukoncit
tu je krasne vidiet o co ide USA v skutocnosti, oni nechcu mierovu dohodu, oni chcu kapitulaciu Ruska aby ho mohli ovladnut a rozpredat. Potom by sme sledovali ako ich rekordny dlh zacina konecne klesat
toto nie je Trumpovo rozhodnutie ale Bidenove
Zelenskemu ani Bidenovi sa necudujem ale inym zapadnym politikom sa cudujem. Asi nadobudli presvedcenie, ze Rusko svoj jadrovy arzenal nepouzije, ze ho ma len na paradu
akurat dnes vysiel clanok kde zapad priznava, ze sa mylil v tom ake budu mat sankcie dopad na Rusko a ze to bolo preto lebo vychadzali skor zo svojich priani a predstav ako z reality.
Teraz niekto v USA si mysli, ze Rusko svoje jadrove zbrane nepouzije za ziadnych okolnosti nech spojenci na Ukrajine urobia cokolvek
tieto oznacenia ako dobry a zly vysetrovatel... Biden rozsiri trumpov manevrovaci priestor alebo ho aj uplne moze zablokovat aby sa vobec aspon pokusil vyjednat nejaku mierovu dohodu, ked konflikt vdaka Bidenovmu rozhodnutiu moze vyeskalovat velmi rychlo. Ja sa skor cudujem krajinam EU, ze neprotestovali proti tejto eskalacii... asi si myslia, ze pripadna vojna sa ich nijako nedotkne
Biden si svoje odzil v mieri a tak ked zomrie prirodzenou smrtou aj zajtra tak aspon moze zanechat ludstvu svoj posledny danajsky dar
ae ano, speje to k jadrovemu konfliktu
v podstate sa cudujem, ze uz NATO nezautocilo v "mene" Ukrajiny na Rusko
Odporúčame