skolam, nemocniciam...alebo politikom na dlasie rozkradanie
ani cent
skolam, nemocniciam...alebo politikom na dlasie rozkradanie
ani cent
chod makat a nevypisuj tu somariny
ty si fakt vykvet sprostosti
asi si nezaregistroval "nejaku" energeticku krizu ktoru tu mame, zrejme preto, ze nie si podnikatel a beznemu obyvatelstvu stat kompenzoval zvysenie lebo inak by to mnohi nemali ani na to aby si v zime zakurili o cenach elektriny nehovoriac. Tak sa dobre mame, ze sme po vzore USA stale viac zadlzeny a budeme uz po neviem kolky krat utahovat opasky
energeticku krizu si vdaka sankciam na Rusko sposobil zapad sam, mozeme podakovat sa len
Je ale zaujimave, ze USA nadalej kupuju uran od Ruska a dalsie pre nich kriticke suroviny. Spojencom ale diktuju co mozu a co nie.
Prečo sa prognózy mýlili? Dôvodov je niekoľko. Predpovede boli mizernej kvality, pretože autori pokladali svoje želania za realitu.
Preco mame verit, ze je tomu teraz inak?
Nemylili sa ale tzv "konspiratori" ktori hovorili, ze sankciovanim hlava-nehlava poskodime aj svoju ekonomiku (svoju rozumej celej EU). Jediny kto na tomto konflikte zaraba su USA
mongolko hlavne pital
ty nebudes najostrejsia ceruzka v peracniku, vsak?
:DDD
aspon ze pre takych ako si ty je to dolezita info :DDDD
teraz uz ukrajinci zvitazia
preco zrazu hororu? ved pre vas mrtvy rus, dobry rus, ci?
ukrajincov neukazuju?
Výcvik Ukrajincov uskutočnila špeciálna francúzska jednotka s názvom Champagne...
chlapci boli nadrbani kazdy den
:DDD
Anna Kyjevska
preco nie Banderovska?
:DDD
zaujimave, ze reklamy mi prehrava plynulo a bez sekania a ked sa mi spusti po 2 reklamach konecne samotne video tak to zacne sekat po 5s intervaloch takze to nakoniec radsej vypnem
len tak dalej mila Prauda :-*
ale zaciatok pekny...fyzicky napadli par a ked jeden z nich sa ocitol na zemi tak zrazu ich aj chut na utok presla
clovek si uz ani v klude nemoze vyjst von sa poprechadzat
co je s tym jeho vitaznym planom vlastne? dufam, ze mu nan zapad dal aspon 10 mld dolarov
jeden z moznych dovodov preco byt ultraortodoxny zid bolo vyhnut sa vojenskej sluzbe a nasadeniu, teraz ked to prestane fungovat mozno aj pocet ultraortodoxnych zidov klesne
na Ukrajine to vyriesili ukrajinci po svojom a teraz ma ukrajinska armada velky problem
ludia osprostievavaju... :-/
ja si myslim, ze Gorbacovove umysly boli naozaj uprimne. Snazil sa ukoncit studenu vojnu a restartovat rusko-americke vztahy ale o to USA nejde mat z Ruska rovnocenneho partnera. Za toho nepovazuju nikoho, ani EU. A je skor pozoruhodne, ze ked tolkym ludom lezal Gorbacov v zaludku a povazovali ho za vlastizradcu, tak ze sa nikto nepokusil o atentat nanho.
ludia sa daju zmanipulovat a USA investovalo desiatky miliard dolarov na ovplyvnovanie Ukrajiny. kazdy normlne uvazujuci clovek chape co sa tam deje a ze Ukrajina je len prostriedok USA ako sa dostat do Ruska a ovladnut ho. Su na svete dalsie krajiny ktore by pomoc z USA naozaj potrebovali lebo sa tam deju ovela vacsie zverstva ale po nich USA ani nestekne, nemaju ropu ani dalsie strategicke suroviny
tak nech dotuje aj dnes, kto mu v tom brani? nemusi davat danove prazdniny zahranicnym firmam neustale len aby tu vybudovali dalsiu montaznu dielnu, dotovat elekto na ukor ostatnych aut a podobne
kolko dostava na dotaciach francuzsky polnohospodar a kolko ten slovensky?
a co ho podla vas pozeraju na pracke alebo cez splachovaci zachod?
Odporúčame