akoze ako? ved oni to uz povazuju za ukrajinsko-americke vitazstvo a takto to bude prezentovane aj v mediach :DDD
akoze ako? ved oni to uz povazuju za ukrajinsko-americke vitazstvo a takto to bude prezentovane aj v mediach :DDD
inak aj tu krasne vidiet, ze amikom o Ukrajinu a ukrajincov nikdy ani neslo...
naco su im zbrane ktorych dostatok maju aj teraz ked nema s nimi kto bojovat?
takze je to podla tvojho gusta si chcel povedat co by vyjednali USA?
:DDD
vstup Ukrajiny do NATO by bol odlozeny o 20 rokov
:DDDD
a nedaju si ti amici pokoj a nedaju, zatial budu vyzbrojovat Ukrajinu dalej...pockaju si len az im dorastu na Ukrajine novi vojaci - nova dalsia generacia
ked ale niekto Trumpovi prezradi kolko USA na tomto konflikte uz zarobili - kolko donho investovali, tak sa rozhodne dalej pokracovat v tejto nezmyselnej proxy vojne
no uvidime, ci si tymto "kupia" amici Putina :DDD
dvaja mŕtvi
mimochodom belgicky sud rozhodol, ze nikto nenesie zodpovednost za smrt slovenskeho obcana a to aj napriek usvedcujucim videozaznamov
tiez nikto nevyvodil svoju zodpovednost ci politicku zodpovednost
tak to potom moze Estok byt v tiez v klude, precedens existuje
ebola nie je taky problem, nedokaze sa dobre sirit pretoze virus eboly sa k svojmu hostitelovi sprava velmi agresivne. S krvacajucou horuckou moc daleko nezajdes a ani ju nezamaskujes. na druhej strane take prave ovcie kiahne, by bol iny pruser.... asi najhorsi virus s ktorym ludstvo muselo bojovat a samozrejmi predchodcovia amikov ho sirili bezplatne medzi domorodym obyvatelstvom severnej Ameriky z cistej lasky
asi nebol tak dobry napad ako sa prezentovalo v mediach utok Ukrajiny v Kurskej oblasti. to rusom dovolilo uplne legalne a podla medzinarodne prava a uzavretych bilateralnych dohod s KLDR zavolat ich vojakov na pomoc
otazne je skor ci to bude Rusku k uzitku alebo ku skode skor
ale dobry tah ukrajincov to rozhodne nebol
Vláda dnes zaradila pripravovaný 72-kilometrový úsek diaľnice D1 k hranici s Ukrajinou medzi strategické investície. Projekt ministerstvo dopravy označilo za kľúčový v súvislosti s povojnovou obnovou Ukrajiny, ktorá sa od roku 2022 bráni ruskej vojenskej invázii. Výstavba diaľničného úseku by sa mala začať až v roku 2028 s plánovaným dokončením o tri roky neskôr.
tak to je Ukrajina uz v totalnej prdeli
vymyli ta? tak si kup dalsiu telku
ano ale pocet ludi na planete exponencialne stupa a ako tomu pomoze fakt, ze par genialnych a sikovnych zaraba stale viac a ich bohatstvo je stale extremnejsie? Naco je niekomu dobre mat 100 miliard dolarov zatial co vacsina ludskej populacie je pod hranicou chudoby? Alebo zamestnavat stovky - tisic zamestnancov a ked sa zle vyspi tak sa rozhodne prepustit polovicu z nich? Som zvedavy kam tato nerovnost a zla distribucia bohatstva povedie a ci nakoniec na nieco narazi pretoze neda sa to navysovat donekonecna
zivot na dlh ale naozaj prisiel s kapitalizmom a je tu aj najextremnejsi
je to vidiet aj v tom aka bola zadlzenost slovakov za socializmu a potom ako sa menila po prevrate v priebehu rokov
a uz druhy krat po sebe :DDD
som nevedel ze Trump je progresivny liberal
a to su USA vystavnou skrinou bohatej krajiny. este extremnejsi maju aj dlh, ktory sa nikdy neplanuje splatit....jedine ak vojnou
bolo by fer poveat, ze inflacia poslednych par rokov bola vysoka na eurouniu, inak ta inflacia nie je tak vysoka.
okrem toho porad kde sa daju peniaze zurocit za 2 roky cez 30% ?
on napisal kukmal na Cinu a ty si urobil kukmal na Rusko
dyslektik?
vsade sa fajcilo aj na tom zapade....nie je vobec ziadna rarita, ze sa fajcilo aj na palubach lietadiel !!! a co teraz?
Dnes ta na hranici nezastrelia ale niekto, len preto lebo ma zly den do teba a tvojej rodiny narazi autom alebo zastreli aby dal nezmyslu ktory napisal nejaky zmysel alebo ak mas zly den tak ta belgicka policia zavrazdi a bude nad tvojou mtrvolou este aj hajlovat
vyssie ceny nehnutelnosti ale mozu znamenat tiez, ze cudzinci z krajin kde je vyssia zivotna uroven rozumne investuju do nehnutelnosti ako je Bratislava
nevieme kolko z tych nehnutelnosti vlastnia slovaci a kolko z tych slovakov nema nan hypoteku alebo inu pozicku kedy tu nehnutelnost vlastni banka
ked nemas vlastny byt aspon mozes v prenajatom cumiet do lacnej telky a pokracovat v tom vymyvani mozgov
Odporúčame